Connect with us
Anna Kozińska TVP Sport kim jest
Fot. TVP Sport

Telewizja

Anna Kozińska. Kim jest dziennikarka TVP Sport?

Anna Kozińska to długoletnia redaktorka TVP Sport. Wielokrotnie można spotkać ją na ekranie telewizorów. Jej główne dziedziny to hokej, jeździectwo i piłka nożna. Zwróciła na siebie uwagę podczas Igrzysk Europejskich w Krakowie, a także Euro 2020.

Kim jest Anna Kozińska?

Anna Kozińska to dziennikarka TVP Sport i TVP 3 Kraków, gdzie prowadzi serwis sportowy. Jest członkiem redakcji największej stacji sportowej w Polsce od ponad dekady. Obecnie z racji na miejsce pracy, dzieli życie pomiędzy Krakowem a Warszawą. Nie jest jedną z najbardziej znanych twarzy w telewizji, ale nie można odmówić jej kompetencji i zaangażowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Ćosić. Ile lat ma znana dziennikarka TVP i czy jest z kimś związana?

Ma szeroki zakres wiedzy na temat wielu dyscyplin. Związana jest z południem Polski i właśnie tam przygotowuje dużą część swoich reportaży. Orientuje się bardzo dobrze w krakowskiej piłce nożnej oraz hokeju. Jeśli chodzi o inne sporty zimowe, to jest fanką skoków narciarskich. Anna Kozińska składa także raporty podczas Tour De Pologne. Dodatkowo jest często obecna na galach bokserskich w roli reporterki. Jednakże jej główną pasją jest hokej w wydaniu reprezentacyjnym oraz klubowym.

W swojej karierze przeprowadziła wiele wywiadów, ze znamienitymi postaciami polskiego sportu. Do mikrofonu Anny Kozińskiej podeszli między innymi Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek, kadra skoczków narciarskich, kadra siatkarzy, Apoloniusz Tajner, czy Michał Kwiatkowski. Podczas Euro 2020 w piłce nożnej prowadziła program „Klub reprezentanta”, w którym gościła byłych reprezentantów Polski w footballu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lech Piasecki (@lech.piasecki)

Igrzyska Europejskie w Krakowie

Dużą rolę w szeregach TVP Sport odgrywała podczas Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie. Podczas największej imprezy multidyscyplinarnej w Polsce Anna Kozińska składała meldunki między innymi na obiekcie Klubu Sportowego Płaszowianka w Krakowie podczas zawodów w łucznictwie. Ponadto relacjonowała zmagania szermiercze w ramach igrzysk w Tauron Arenie w stolicy Małopolski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Jarecki (@mat.jarecki)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sylwia Dekiert - co wiadomo o pięknej prezenterce TVP? [wiek, dzieci]

Dziennikarka TVP Sport prywatnie

Anna Kozińska to wielka wielbicielka zwierząt. Jej pasją są konie. Jeździ konno i bierze udział w zawodach. Siłą rzeczy relacjonuje również zawody jeździeckie w telewizji. Prezenterka TVP Sport dba o odpowiednią ilość aktywności fizycznej. Jednym z jej ulubionych sposobów na pozostanie w ruchu jest windsurfing i narciarstwo. Jeździ także na snowboardzie.

Anna Kozińska. Instagram, social media

Jak każda osobistość telewizyjna Anna Kozińska jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie to @ania_kozinska_sport. Obserwuje ją tam ponad 2 000 osób. Na profilu dzieli się zdjęciami z pracy, ale także aktywności poza nią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kamila Kotulska. Kim jest nowa dziennikarka Viaplay?

5/5 (liczba głosów: 4)
1 Comment

1 komentarz

  1. Andrzej z Maślic

    1 września 2023 at 17:24

    Ania Kozińska to najfajniejsza dziennikarka sportowa w TVP. Z wypiekami oczekuje każdego wydania serwisów sportowych TVP Kraków. Kocham jak komentuje wydarzenia sportowe i lubię jak głaszcze konia.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top