Connect with us
Anna Lucińska
Fot. Instagram @annalucinska

Kultura

Kim jest Anna Lucińska, prowadząca program „Randka z nieznajomym”?

Kim jest znana z telewizji Anna Lucińska? W tym newsie przybliżymy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego. A kobieta pomimo młodego wieku w swoim życiu zajmowała się już naprawdę wieloma rzeczami.

Kim jest Anna Lucińska?

Kim jest Anna Lucińska? To modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna. W latach 2008 – 2010 ukończyła prestiżowe amerykańskie uczelnie i kursy, takie jak Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck acting studio w Hollywood, brała także lekcje akcentu. W Polsce uczęszczała na zajęcia z teatru improwizacji.

Jest też wielką fanką podróży i motoryzacji, prowadzi nawet kanał na YouTube poświęcony samochodom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Kariera

Pierwsze kroki stawiała w modelingu. Jeszcze zanim skończyła 18 lat zaczęła pojawiać na wybiegach na całym świecie. Miała kontrakty z największymi firmami z branży mody na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium i Barcelonie.

Z czasem postanowiła skoncentrować się na swojej pasji, czyli aktorstwie. Kształcenie w Stanach przyniosło jej pierwsze role. Wystąpiła w zagranicznych produkcjach, takich jak chociażby „CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas„, „America Got Talent” i w filmie fabularnym „Theft by Deception”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Małgorzata Tomaszewska. Co wiadomo o znanej prezenterce telewizyjnej?

W 2017 roku została gospodynią porannego programu w TVP1 „Dzień Dobry Polsko„. Po roku zdjęto go jednak z anteny ze względu na niską oglądalność. Następnie prowadziła”Zaskocz mnie!”, „Miasto mody” i „Pojedynek na modę” w TVN Style. W 2019 powróciła do TVP i wspólnie z Aleksandrem Sikorą była gospodynią programu „Wkręceni w randkę„.

Występowała też w serialach takich jak „Na dobre i na złe”, „Malanowski i partnerzy”, Pierwsza miłość czy „Apetyt na życie”, a na dużym ekranie w filmach „Smoleńsk”, „Wkręceni” czy „Po prostu przyjaźń”. Mogliśmy ją oglądać również w licznych reklamach telewizyjnych. Wzięła równeż udział w trzeciej edycji programu „Agent: Gwiazdy„.

Obecnie prowadzi program „Randka z nieznajomym” w Polsat Cafe. Stacja niebawem wyemituje trzecią edycję telewizyjnego show.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Wiek, rodzina

Anna Lucińska ma 35 lat, urodziła się 22 kwietnia 1986 roku w Warszawie.

Aktorka praktycznie nie dzieli się szczegółami dotyczącymi jej życia zawodowego, nie wiadomo więc czy jest aktualnie w związku. Nie ma też dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez anna lucinska (@annalucinska)

Anna Lucińska w mediach społecznościowych

Annę Lucińską znajdziemy na Instagramie. Prowadzi tam konto pod nazwą @annalucinska, a jej profil na ten moment obserwuje 65,4 tys. osób. Prezenterka jest tam bardzo aktywna, ale wstawia głównie posty związane z życiem zawodowym. Chętnie dzieli się też zdjęciami z podróży.

Jak wspominaliśmy wcześniej, prowadzi również kanał na YouTube. Kanał Lucinska Shows obserwuje niespełna 3,7 osób. Jak sama deklaruje, pokazuje tam świat samochodów ze swojego kobiecego punktu widzenia.

5/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top