Connect with us
anna ryśnik
Fot. Instagram @annarysnik

Lifestyle

Anna Ryśnik – czym zajmuje się teraz była gwiazda „Warsaw Shore”?

Kim jest Anna Ryśnik? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę celebrytki znanej z programu MTV „Warsaw Shore”, która obecnie jest jednak inną osobą.

Kim jest Anna Ryśnik?

Anna Ryśnik obecnie jest celebrytką i influencerką, a sama przedstawia siebie jako osobowość telewizyjną. Popularność zdobyła bowiem dzięki programowi „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” emitowanemu na antenie MTV. Brała w nim udział przez pięć edycji i dorobiła się pseudonimu „Duża Ania”.

Obecnie jednak na Instagramie przedstawia się jako Anya Lynx, czemu zupełnie się nie dziwimy. „Duża Ania” brzmi co najmniej przeciętnie, zwłaszcza że od tego czasu wiele się zmieniło. Wzięła także udział w programie „Ex na plaży”, jednak nie przyniósł on jej większego rozgłosu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Polka, która podbiła serca fanów F1. Kim jest Angelika Nawrocka?

Trzeba jasno powiedzieć, że od czasów „Warsaw Shore” przeszła niesamowitą metamorfozę. Zaczęła o siebie dbać, powiększyła usta oraz piersi, a także przeszła kilka innych zabiegów upiększających. Efekty są piorunujące, bowiem Ryśnik wygląda teraz znakomicie.

Mieszka w Łodzi, choć pochodzi ze Żmigrodu w województwie dolnośląskim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anya Lynx (@annarysnik)

Wiek, rodzina, partner

Ryśnik urodziła się w grudniu 1990 roku, ma więc 30 lat.

Jej partnerem był mężczyzna o imieniu Damian, z którym jednak rozstała się w 2019 roku. Usunęła także wszystkie wspólne zdjęcia z Instagrama.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Fabiana Flosi, żona Berniego Ecclestone'a?

Ryśnik obecnie rzadko pojawia się na zdjęciach z kimkolwiek, najczęściej będąc na nich sama. Od czasu do czasu wrzuca jednak fotografie ze zwierzętami – końmi albo psami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anya Lynx (@annarysnik)

Anna Ryśnik – dzieci

Anna Ryśnik nie ma własnych dzieci, ale zdecydowała się na adopcję dziewczynki o imieniu Ester. Pochodzi ona z Afryki i szybko skradła serce celebrytki.

Ester to jednak dziecko adoptowane na odległość. Taka forma polega głównie na comiesięcznym wsparciu finansowym i materialnym dziecka oraz utrzymywaniu z nim korespondencyjnego kontaktu, np. przez video.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anya Lynx (@annarysnik)

Anya Lynx w mediach społecznościowych

Jej życie można obserwować chociażby za pośrednictwem Instagrama. Jako @annarysnik zebrała tam już blisko 284 tys. obserwujących, a liczba ta zmalała o kilka tysięcy w ciągu ostatniego roku. Wśród postów znajdują się głównie fotografie z życia prywatnego. Od czasu do czasu znajdziecie tam także posty z lokowaniem produktu.

5/5 (liczba głosów: 2)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top