Connect with us
koncerty Artur Rojek 2023
Fot. Instagram @artur_rojek_official

Kultura

Koncerty Artur Rojek 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

Gdzie i jakie koncerty da Artur Rojek w 2023 roku? W tym newsie znajdziecie informacje na temat miejsc wszystkich koncertów, ich dat oraz cen biletów.

Póki co niewiele informacji

Artur Rojek należy do jednych z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Przez wielu znany jest przede wszystkim jako współtwórca i lider zespołu Myslovitz, a także założyciel grupy Lenny Valentino. Od kilku lat rozwija solową karierę i jak dotąd wydał dwa solowe albumy – Składam się z ciągłych powtórzeń (2014) i „Kundel” (2020). Wraz z wydaniem krążka wrócił też po długiej przerwie do tras koncertowych. Kiedy i gdzie koncerty w 2023 roku da Artur Rojek?

Pod koniec 2021 Artur Rojek wraz z zespołem zagrał 17 koncertów w ramach Trasy Bez Końca, promując swoją solową płytę „Kundel”. Cykl koncertów cieszył się dużą popularnością, więc w 2022 roku artysta wrócił z drugą częścią trasy. Tym razem zagrał 7 koncertów w maju i czerwcu. Latem Artur Rojek występował na festiwalach, a także brał udział w cyklu koncertów Letnie Brzmienia.

Stosunkowo niezbyt aktywna koncertowo jesień 2022 wskazuje, że artysta być może szykuje materiał, z którym pojawi się na rynku w 2023 roku. Póki co będzie go można usłyszeć jedynie na koncercie w Gdańsku z Wojtek Mazolewski Quintet. To kontynuacja trasy z 2022 roku, kiedy brał udział w identycznych wydarzeniach we Wrocławiu, Katowicach i Szczecinie.

Koncerty Artur Rojek 2023 – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz koncertów Artura Rojka w 2023 roku. Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie zimowym i wiosennym 2023 roku.

Do każdego wydarzenia dodajemy także linki z miejscem, w którym można kupić bilety. Zawsze linkujemy do zweryfikowanych i sprawdzonych od lat serwisów z biletami. Nigdy nie promujemy natomiast witryn sprzedających je na tzw. rynku wtórnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty Baranovski 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny biletów

04.03.2023 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka (gościnnie na koncercie Wojtek Mazolewski Quintet, razem z Belą Komoszyńską i Spiętym) – bilety od 160 zł dostępne na ebilet.pl

4.8/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top