Connect with us
artur witkowski
Fot. YouTube / Artur Witkowski

Telewizja

Artur Witkowski – co wiadomo o szefie ekipy programu „Nasz nowy dom”?

Artur Witkowski od lat zdobywa coraz większą popularność za sprawą programu „Nasz nowy dom”. Co jednak wiadomo o jego życiu prywatnym i zawodowym poza programem?

Kim jest Artur Witkowski?

Artur Witkowski jest kierownikiem budowy, doskonale znanym szerszej publiczności z programu „Nasz nowy dom” emitowanego w Polsacie.

Jego cechą charakterystyczną w programie jest poczucie humoru – oczywiście tylko wtedy, kiedy jest na to właściwy moment. Podczas remontu kontroluje poczynania swoich pracowników bez pobłażania.

W wywiadzie z serwisem pultusk24.pl przyznał, że w sprawach remontów, to on decyduje pod kątem budowlanym, a telewizja Polsat pod kątem rodziny. Witkowski jednoznacznie przyznał więc, że słowa Katarzyny Dowbor „wyremontujemy wasz dom” padają po wielu analizach mających miejsce znacznie, znacznie wcześniej niż wizyta prezenterki w domu danej rodziny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wiesław Nowobilski - co wiadomo o kierowniku budowy "Nasz nowy dom"?

Jego ekipa w programie liczy 25 osób, a koszt jednego remontu to 200-250 tysięcy złotych.

Obecnie mieszka w Woli Mystkowskiej. To niewielka wieś położona w województwie mazowieckim, w powiecie wyszkowskim.

Wiek, żona, dzieci

Artur Witkowski urodził się w 1977 roku, ma więc 45 lat.

O rodzinie kierownika budowy z programu „Nasz nowy dom” wiemy naprawdę niewiele. Wiadomo, że jest szczęśliwym mężem, co potwierdza jego status na prywatnym profilu na Facebook. Nieznane jest jednak imię kobiety.

Po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych można wywnioskować, że ma dwójkę dzieci – starszą córkę i młodszego syna – Michała. Widać, że rodzina jest bardzo zgrana ze sobą.

Artur Witkowski – choroba

Fani byli zaniepokojeni długą nieobecnością swojego ulubieńca w programie. Dość szybko zaczęły się spekulacje, że Artur Witkowski ma jakąś chorobę, a wielu komentujących wskazywało na udar albo porażenie mózgowe. Okazało się, że to inna choroba – poważna, ale nie zagrażająca życiu. Sytuacja unormowała się do tego stopnia, że kierownik budowy po długiej przerwie pojawił się na ekranach telewizorów.

Okazało się, że w czasie przerwy dopadło go porażenie nerwu twarzowego. „Przewiało, a potem zapaleniu ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok” – skomentował swoje losy sam Witkowski. Choroba objawia się specyficznym sposobem mówienia z wyłączeniem części twarzy. O tym, że mężczyzna czuje się całkiem nieźle, świadczy jego humor podczas pierwszego odcinka po powrocie. Był taki jak zwykle – cięty i błyskotliwy, za co zebrał sobie wielu fanów.

Co robi poza programem „Nasz nowy dom”?

Program „Nasz nowy dom” nie jest oczywiście początkiem przygody Artura Witkowskiego z budowlanką. Biorąc pod uwagę tempo remontów i zakres prac, pojawiające się tam ekipy budowlane po prostu muszą być zgrane i mieć duże doświadczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Nie inaczej jest w tym przypadku. Artur Witkowski prowadzi bowiem firmę budowlano-usługową „Art-Bud” już od 1999 roku, a z samą budowlanką jest związany pięć lat dłużej. Łatwo więc policzyć, że po raz pierwszy styczność z usługami budowlanymi miał mając 17 lat.

Kanał na YouTube

Artur Witkowski w 2018 r. wrzucił na YouTube kilka materiałów pod własnym imieniem i nazwiskiem. Miały one formę vloga budowlano-remontowego i – nie ma się co oszukiwać – były mało profesjonalne, choć mające oczywiście dużą wartość merytoryczną.

Wszystko zmieniło się w 2019 r. kiedy wraz z Maciejem Pertkiewiczem – architektem znanym z programu „Nasz nowy dom” – założyli kanał „Twoja Ekipa”.

Na kanale znajdują się filmy, które w największym skrócie są poradnikiem po świecie budowlanki dla samouków. Znajdziemy tam pomoc w rozwiązywaniu problemów architektonicznych, remontowych czy budowlanych. Kanał jest oczywiście skierowany do osób, które chcą same coś zrobić w domu – ma pomagać, ale także być inspiracją.

Artur Witkowski w mediach społecznościowych

Artur Witkowski jest obecny w dwóch mediach społecznościowych – Facebooku i Instagramie. Na tym pierwszym medium zgromadził już ponad 20,6 tys. obserwujących. Na Instagramie jako @arturwitkowskiofficial ma natomiast ponad 4,1 tys. subskrybentów. Zamieszcza tam fotografie z życia zawodowego, ale także prywatnego.

4.3/5 (liczba głosów: 86)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top