Connect with us
Asia Cedrych. Kim jest, wiek rodzina skad pochodzi
Fot. YouTube / Polskie Radio

Telewizja

Asia Cedrych. Kim jest sympatyczna dziennikarka żużlowa?

Asia Cedrych to jedna z popularniejszych dziennikarek żużlowych. Jednak, co o niej wiemy? Gdzie pracowała? Skąd pochodzi? Komu kibicuje? Odpowiadamy w artykule.

Kim jest Asia Cedrych? Co o niej wiemy?

Asia Cedrych pochodzi z Opola, ale obecnie mieszka w Warszawie. Wspiera lokalną drużynę żużlową – Kolejarz Opole. Pracowała w wielu redakacjach, w których zajmowała się głównie żużlem. Była dziennikarką m. in. WP, Canal+, Motowizji, a obecnie Eleven Sports. Najdłużej współpracowała z Canal+. Relacjonowała tam zmagania Ekstraligi przez ponad 5 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Kwiatkowska. Kim jest żona kolarza, Michała Kwiatkowskiego?

Później postanowiła zmienić ścieżkę zawodową na turystyczną, ale nie potrwało to długo. W 2020 roku powróciła do żużlowej rodziny za sprawą Motowizji, która pokazywała spotkania II ligi żużlowej. Po sezonie przeszła do Eleven Sports, które ma częściowe prawa do Ekstraligi. Jej charyzma, wdzięk, piękny uśmiech i wiedza przykuwają do ekranów wielu telewidzów. Jest również zapraszana do wielu wywiadów oraz rozmów na temat czarnego sportu. Jest już bardzo rozpoznawalną personą w środowisku sympatyków tej dyscypliny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Asia Cedrych (@asiacedrych)

Wykształcenie, hobby

Joanna Cedrych skończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Poza żużlem jej największą pasją są podróże. Asia Cedrych odwiedziła Hiszpanię, a z podróży zdała wyczerpującą relację na swoim Instagramie. Oczywiście interesują ją też polskie zakątki. Z racji na swoją pasję, ale też i zawód często odwiedza najróżniejsze miejscowości w Polsce.

Asia Cedrych jest również wielką fanką czytania. Niektórymi przeczytanymi pozycjami dzieli się na swoich social mediach. Lubi także szybką jazdę na torze wyścigowym. Poza pasjami i pracą dziennikarka ma również na głowie opiekę nad psem. Ma maltańczyka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Asia Cedrych (@asiacedrych)

Asia Cedrych. Instagram, Twitter, social media

Jak większość dziennikarzy sportowych, Asia Cedrych posiada social media. Jej konto na Instagramie to @asiacedrych. Publikuje tam głównie kulisy pracy oraz życia prywatnego. Prezenterka telewizyjna jest obecna również na Linkedinie. Jej Twitter @AsiaCedrych, to cenione źródło informacji o czarnym sporcie. Ma tam wielu obserwatorów, którzy doceniają jej obszerną wiedzę, charyzmę oraz poczucie humoru.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anita Mazur. Co wiadomo o pięknej dziennikarce Eleven Sports?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top