Connect with us
Bartek Janusz
Fot. Instagram @bartekjanusz888

Lifestyle

Bartek Janusz. Kim jest znany fryzjer gwiazd?

Bartek Janusz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fryzjerów i stylistów gwiazd, właściciel jednego z najpopularniejszych salonów fryzjerskich w Warszawie. Co wiadomo na temat jego życia zawodowego i prywatnego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Bartek Janusz?

Kim jest Bartek Janusz? To znany fryzjer, a także stylista gwiazd. Jak sam przyznaje, o zawodzie fryzjera myślał niemal od zawsze. Po maturze wyjechał do Londynu, gdzie przeszedł szkolenie fryzjerskie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Janusz (@bartekjanusz888)

 

Początki kariery i salon na Chmielnej

Spełnienie marzeń o własnym salonie fryzjerskim wymagało od Bartka Janusza długich godzin pracy i pokonywania kolejnych etapów w drodze do celu. W końcu w 20021 roku otworzył swoje pierwsze atelier przy ulicy Chmielnej w Warszawie. W czasach, kiedy Internet nie był jeszcze tak popularny jak teraz, nie można było praktycznie znaleźć nigdzie informacji o salonie, nie miał on nawet własnego logo. Szybko jednak zaczął zdobywać uznanie wśród klientów, dzięki pozytywnym opiniom przenoszonym pocztą pantoflową.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Burakowska, znana z serialu "Ojciec Mateusz"?

Dziewięć lat później otworzył nowy, większy salon, również w stolicy, przy ulicy Mokotowskiej. Po kilku latach stał się kultowym miejscem na mapie Warszawy. Fryzjer nazywany jest stylistą gwiazd, bowiem jego klientkami są znane aktorki, piosenkarki i celebrytki, np. Margaret, z którą łączy go także przyjaźń, Natalia Siwiec, Agnieszka Więdłocha czy Anna Mucha.

A jak wyglądają ceny jego usług? Koszt strzyżenia damskiego zaczyna się od 120 zł, a sięga nawet 400 zł, za farbowanie zapłacić można nawet 800 zł, a za upięcia 300 – 600 zł. Dodatkowo na wizytę trzeba zapisywać się z dużym wyprzedzeniem.

Bartek Janusz czesał do pokazów Escada, Esprit, Max Mara, Bogner i do sesji zdjęciowych do czasopism. Przez 6 lata pracował także na planie serialu „Na Wspólnej”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Janusz (@bartekjanusz888)

Nie tylko fryzjerstwo

Bartek Janusz stworzył autorską kolekcję akcesoriów do włosów oraz ubrań sygnowanych jego nazwiskiem. Poza tym bardzo mocno angażuje się w działalność charytatywną. W 2011 ruszyła zainicjowana przez niego akcja „Kosmyk” wspierająca podopiecznych dziecięcego hospicjum „Promyczek”. Kilka lat temu zdecydował się wesprzeć hospicjum, wypuszczając kolekcję ubrań streetowych ze specjalnym logiem: ikonkami w kształcie nożyczek i grzebieni.

Niedawno stylista gwiazd podzielił się w mediach społecznościowych zaskakującą informacją – postanowił zawiesić działanie swojego salonu przy Mokotowskiej, aby skupić się na innych celach. „Rozpoczynam teraz nową „podróż” w poszukiwaniu inspiracji, poznania nowych metod pielęgnacji włosów, odkrywania nowych marek, będę się szkolił i poszerzał moją wiedzę z zakresu fryzjerstwa – zapraszam w tę podróż także Was, abyśmy wspólnie mogli wypracować nowe wizje, ulepszyć proces dbania o włosy i tym samym spełniać Wasze oczekiwania na jeszcze wyższym poziomie z satysfakcją dla obu stron!” – pisał na swojej stronie na Facebooku.

Poza tym zamierza jeszcze bardziej skupić się na działalności charytatywnej. Zdecydował się bowiem otworzyć fundację wspierającą młodzież z domów dziecka i samotne matki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Janusz (@bartekjanusz888)

Bartek Janusz w mediach społecznościowych

Bartek Janusz prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą bartekjanusz888. Na ten moment zdecydowało się go obserwować 108 tys. osób. Poza tym ma stronę na Facebooku, którą śledzi prawie 27 tys. fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Janusz (@bartekjanusz888)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top