Connect with us
Beata Cholewińska
Fot. Instagram @beata.cholewinska

Telewizja

Beata Cholewińska. Co wiadomo o dziennikarce Polsat News?

Beata Cholewińska to dziennikarka kanału informacyjnego Polsatu. Co wiadomo na temat jej życia prywatnego i zawodowego? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Beata Cholewińska

Kim jest Beata Cholewińska? To dziennikarka i prezenterka telewizyjna, obecnie pracująca w Polsat News.

Z wykształcenia jest natomiast tłumaczem języka włoskiego, ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Kariera zawodowa

Jak wspominaliśmy wcześniej, początkowo Beata Cholewińska pracowała jako tłumacz, nie rozważając kariery dziennikarki. Do telewizji dostała się trochę z przypadku. W 2003 roku otrzymała od Telewizji Polsat propozycję wyjazdu jako tłumacz i producent na kolarski wyścig Giro d’Italia. Praca Cholewińskiej została doceniona przez Polsat, który zaproponował jej stałą współpracę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Piotr Sobczyński. Co wiadomo o znanym dziennikarzu TVP?

Początkowo była reporterką regionalną, następnie przez półtora roku prowadziła z Jarosławem Kulczyckim magazyn „Interwencja”. Pracowała także w redakcji sportowej. Od 2012 roku jest jedną z prowadzących poranny program „Nowy dzień” w Polsat News i w Polsacie, obecnie w duecie z Mariuszem Abramowiczem. Zajmuje się głównie tematyką sportową i społeczną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Beata Cholewińska obchodzi urodziny 10 kwietnia, nie jest znany jednak jej dokładny rok urodzenia, prawdopodobnie ma około 50-ciu lat. Pochodzi z Łodzi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Katarzyna Zdanowicz. Co wiadomo o znanej prezenterce Polsatu?

Dziennikarka nie zdradza wielu szczegółów ze swojego życia. Wiadomo jednak, że jej mężem był Michał Cholewiński, dziennikarz, producent i wydawca. Karierę w mediach rozpoczynał jako dziennikarz i prezenter TVN. Grał też w piłkę nożną – był piłkarzem Widzewa Łódź, Wisły Kraków i młodzieżowej reprezentacji Polski. Do 2018 roku był szefem Polsat News. Mają urodzoną w 1999 roku córkę Julię.

Obecnym partnerem dziennikarki jest Artur Madrzak, sędzia piłkarski, przewodniczący zarządu Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

Beata Cholewińska w mediach społecznościowych

Beata Cholewińska prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @beata.cholewinska, a obecnie profil śledzi niespełna 4400 osób. Dodaje tam zarówno fotografie z pracy, jak i z życia prywatnego, zamieszczając wiele zdjęć z partnerem. Poza tym ma również konto na Twitterze, które obserwuje na ten moment 9,6 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

4/5 (liczba głosów: 9)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top