Connect with us
Beniamin Andrzejewski
Fot. Instagram @beniamin.andrzejewski

Kultura

Beniamin Andrzejewski. Kim jest aktor znany z „19+”?

Beniamin Andrzejewski to aktor znany z serialu paradokumentalnego TVN-u „19+”. Co wiadomo na temat jego życia zawodowego i prywatnego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Beniamin Andrzejewski?

Kim jest Beniamin Andrzejewski? To aktor filmowy, znany z ról w serialach TVN-u.

Próbował różnych kierunków studiów, takich jak prawo czy informatyka. Ukończył reżyserię na krakowskiej, policealnej szkole filmowej AMA Film Academy (2014).

Na swoim profilu na Instagramie deklaruje, że zajmuje się także grą w teatrze.

Trudno jednak znaleźć informacje, czym zajmuje się obecnie.

Wystąpił także w teledysku do piosenki „Ten sam numer” autorstwa duetu Emen i Kamili Bagnowskiej.

Kariera w telewizji

Szerszej publiczności, w szczególności młodszej widowni, znany jest z roli Irka Sobczaka w serialu  paradokumentalno-fabularnym TVN-u „19+”. Wcześniej zagrał gościnne w innych serialach – „Szkole” i „Szpitalu”. W „19+” występował w latach 2016-2020. Ostatecznie produkcja serialu postanowiła uśmiercić graną przez niego postać, nie podając oficjalnie powodów rozstania z aktorem. Nieoficjalnie mówiło się, że doprowadził do tego konflikt z inną aktorką.

Zagrał jeszcze epizodyczną rolę w serialu „Papiery na szczęście” i w krótkometrażowym filmie „Gorące psy”. W 2017 pracował jako asystent reżysera przy produkcji innego krótkometrażowego filmu – „Ja i mój tata”, który powstał w ramach programu Studia Munka „Trzydzieści Minut”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Adamska. Co wiadomo na temat aktorki z serialu "Skazana"?

W 2018 roku Andrzejewski wziął udział w trzeciej edycji reality show emitowanym na TVN – „Agent Gwiazdy 3”. Obok niego w programie wystąpiły o wiele bardziej znane osoby, jak m.in. Maja Włoszczowska, Ryszard „Peja” Andrzejewski, Michał Mikołajczak czy Piotr Świerczewski. Ostatecznie odpadł w piątym odcinku zajmując dziewiąte miejsce.
Jego dodatkową pasją są sporty wodne, posiada uprawnienia instruktora windsurfingu i bierze też udział w zawodach windsurfingowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Beniamin Andrzejewski ma 30 lat, urodził się bowiem 31 marca 1992 roku. Pochodzi z Zabrza, a obecnie mieszka w Krakowie.

Na temat jego życia prywatnego praktycznie nic nie wiadomo, nie dzieli się w mediach społecznościowych takimi informacjami. Jeśli wierzyć informacjom z jego prywatnego profilu na Facebooku obecnie nie jest w związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Beniamin Andrzejewski w mediach społecznościowych

Beniamin Andrzejewski prowadzi profil na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą @beniamin.andrzejewski. Na ten moment konto obserwuje 145 tys. osób. Dodaje zdjęcia o różnej tematyce i raczej nieregularnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top