Connect with us
rodzice billie eilish
Fot. YouTube / Billie Eilish

Kultura

Rodzice Billie Eilish – co wiadomo o rodzinie gwiazdy muzyki?

Billie Eilish to jeden z najbardziej obiecujących młodych talentów odkrytych w ostatnich latach. Z pewnością w sukcesie piosenkarki rodzina odegrała ogromną rolę. Przyjrzyjmy się, kim są rodzice Billie Eilish.

Billie Eilish, a właściwie Billie Eilish Pirate Baird O’Connell to amerykańska piosenkarka. Urodziła się 18 grudnia 2001 roku w Los Angeles. Odkąd pojawiła się na scenie muzycznej, odnosi kolejne sukcesy.  Jej debiutancki album, Where We All Fall Asleep, Where Do We Go? , zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 i stał się najlepszym albumem 2019 roku. Sukces Billie wynika głównie z jej talentu i prowokacyjnych tekstów, ale jej rodzina z pewnością miała duży udział w rozwoju jej kariery. Jej rodzice są znani w show-biznesie. Kim dokładniej są rodzice Billie Eilish?

Maggie Baird – mama Billie Eilish

Maggie May Baird to amerykańska aktorka, wokalistka oraz scenarzystka. Urodziła się 29 marca 1959 roku w zachodnim Kolorado. Na Uniwersytecie Utah studiowała teatr i taniec. Maggie Baird przeniosła się później do Nowego Jorku, gdzie występowała zarówno w produkcjach na Broadwayu, jak i Off-Broadwayu.

Baird zadebiutowała w telewizji w 1981 roku, gdy wystąpiła w amerykańskiej operze mydlanej Inny świat. Zagrała rolę Taylor Baldwin w telenoweli As the World Turns, a następnie wystąpiła w filmie Niewinny człowiek (1989).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maggie May Baird (@maggiembaird)

W 1991 roku przeniosła się do Los Angeles, gdzie poszukiwała lepszych możliwości aktorskich. Wystąpiła w produkcjach telewizyjnych i filmowych, takich jak Murphy BrownPicket Fences i LA Law. Pojawiła się również w serialach takich jak Kości, Bones, Z Archiwum X i Sześć stóp pod ziemią.

W 2009 roku Baird wydała swój debiutancki album studyjny We Sail. Natomiast w 2013 roku Baird zadebiutowała jako scenarzystka w filmie Life Inside Out. Film opowiadał o twórczej relacji między synem a matką. W filmie wystąpił syn Maggie Finneas O’Connell i mąż Patrick O’Connell (ojciec Billie).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najstarsze drzewo w Polsce. Wiekowe pomniki przyrody

Matka Billie Eilish zmontowała teledysk do jej debitanckiego singla Six Feet Under. W 2019 roku towarzyszyła córce w czasie trasy koncertowej When We All Fall Asleep.

Patrick O’Connell – ojciec Billie Eilish

Patrick O’Connell to amerykański aktor urodzony 7 lipca 1957 roku w Norwalk w Connecticut. Jest znany z takich filmów jak Iron Man (2008), The West Wing (1999), Life Inside Out (2013) i Baskets (2016). Trzeba przyznać, że jego kariera wygląda jednak mniej spektakularnie, niż Maggie Baird.

Patrick i Maggie poznali się, gdy Baird występowała na Alasce. Pobrali się w 1995 roku. Dwa lata później urodził się ich syn, Finneas O’Connell.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patrick O’Connell (@krondeutch)

Maggie i Patrick uczyli dzieci w domu

Zarówno Billie Elish, jak i jej starszy brat Finneas nigdy nie chodzili do szkoły. Rodzice Billie Eilish postanowili uczyć ich w domu, aby dać im większą szansę na rozwój swoich talentów. Nauka w domu była najlepszą opcją dla Maggie i Patricka, ponieważ dawała dzieciom szansę na rozwój na własny sposób i robienie tego co kochają, bez przeszkód związanych z obowiązkami szkolnymi.

Rodzice Billie są wsparciem dla swoich dzieci

Dzisiaj Eilish przypisuje rodzicom swój sukces. Przyznaje, że rodzice nigdy nie mówili, że są z niej dumni, ale rozumie ich podejście. Nie chcieli, aby z bratem starali się coś osiągnąć tylko po to, żeby zyskać uznanie w oczach rodziców. Poza tym Eilish uważa, że nie rozwinęła by tak szybko swojej kariery, gdyby rodzice wybrali dla niej tradycyjne nauczanie szkolne.

5/5 (liczba głosów: 2)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top