Connect with us
bóg estetyki
Fot. Instagram @natan.marcon

Sport

Kim jest walczący na Fame MMA Bóg Estetyki? Wszystko, co powinniście wiedzieć

Kim jest i czym zajmuje się Bóg Estetyki walczący w Fame MMA? Z tego newsa poznacie najważniejsze informacje o jego życiu prywatnym oraz karierze zawodowej. Trzeba przyznać, że życie mężczyzny jest co najmniej ciekawe.

Kim jest Bóg Estetyki?

Kim jest Bóg Estetyki walczący na Fame MMA? Tak naprawdę to Natan Marcoń, który po byciu rozpoznawalnym z imienia i nazwiska zdecydował się promować swój nowy pseudonim.

Jak sam przyznaje, wszystko jest związane z estetycznym stylem życia. Mężczyzna stara się promować zdrowy styl życia oraz motywować ludzi do ćwiczeń. Zajmuje się także modelingiem.

Co ważne, nie są to tylko puste słowa, bowiem sam w kilka miesięcy zrzucił kilkadziesiąt kilogramów, ciężko pracując na siłowni. Wcześniej miał bowiem problemy z nadwagą, z czym związane było także poczucie swojej niskiej wartości. Co więcej, Marcoń twierdzi, że kilkanaście razy próbował popełnić samobójstwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 16 - wszystko, co powinniście wiedzieć. Data, miejsce, bilety, ppv

Efektem jest niezwykle umięśnione ciało. Jego przemiana wzbudziła zainteresowanie innych, którzy sugerują stosowanie niedozwolonych substancji dopingowych. Na razie jednak temat nie jest w ogóle szerzej grany i nie ma na to żadnych dowodów.

Natan Marcoń jest także kojarzony z charakterystycznej blizny. Jak sam przyznał, to efekt postrzału gumową kulką. Sprawa jest o tyle ciekawa, że podobno ma związek z obroną jakiejś dziewczyny przed zaczepkami innych mężczyzn. Rana wymagała też późniejszej interwencji w szpitalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natan Marcoń (@natan.marcon)

Kariera influencera. Skąd się wziął?

Bóg Estetyki jest typowym influencerem, który z czasem budował sobie coraz większą rozpoznawalność – głównie za pomocą YouTube. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, do przeskoczenia pewnego poziomu popularności jest potrzebna jakaś afera. Tak było i w tym przypadku.

Sprawa miała związek z płatkami reklamowanymi przez influencerkę Agatę „Fagatę” Fąk. Podczas ich testu Natan Marcoń po prostu na nie napluł, twierdząc że są obleśne. Przyznał też, że po tym produkcie przeczyściłby swoje kubki smakowe „kretem”, a więc środkiem do udrażniania rur. Po jakimś czasie zdał sobie sprawę, że być może było to nie na miejscu i przeprosił influencerkę. Jakie zainteresowanie swoją osobą jednak zyskał, to jego.

Obecnie Natan Marcoń zajmuje się głównie publikowaniem filmów związanych z treningiem i zdrowym trybem życia. Wcześniej część filmów miała także formę vloga z opisem jego życia prywatnego. Od jakiegoś czasu jednak raczej takowych nie publikuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natan Marcoń (@natan.marcon)

Wiek, rodzina, dzieci

Bóg Estetyki urodził się 18 stycznia 2003 roku, co oznacza, że ma 19 lat.

Jego siostrą jest Klaudia „Sheya” Kołodziejczyk, znana influencerka od fitnessu i planów treningowych.

Rzecz jasna mężczyzna nie ma póki co dzieci. Jego dziewczyna czy partnerka są też owiane tajemnicą. Wydaje się bowiem, że Bóg Estetyki nie jest obecnie z nikim związany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Kołodziejczyk (@xsheeya)

Bóg Estetyki w mediach społecznościowych

Bóg Estetyki jest obecny we wszystkich najważniejszych mediach społecznościowych. Jako @natan.marcon możecie spotkać go na Instagramie, gdzie zebrał już 127 tysięcy obserwujących. Jeszcze więcej, bowiem ponad 300 tysięcy, jest ich na Tiktoku.

Wydaje się jednak, że najważniejszy dla Natana Marconia jest kanał YouTube, gdzie dotąd zebrał 62 tysiące obserwujących. W końcu Bóg Estetyki jest też dostępny na Facebooku, gdzie zgromadził 10 tysięcy obserwujących.

5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top