Connect with us
brodka koncerty 2023
Fot. YouTube / honeybadger

Kultura

Brodka koncerty 2023. Terminarz, miejsca koncertów i bilety

Jakie koncerty zagra jeszcze Brodka w 2023 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Brodka popularna już od wielu lat

Moniki Brodki szerzej przedstawiać nie trzeba. Artystka jest znana na polskiej scenie muzycznej od 2003 roku, kiedy dała się poznać całej Polsce w programie „Idol”. Od tamtej pory jej styl uległ zmianom, ale liczba fanów dzięki temu tylko wzrosła. Jakie koncerty zagra Brodka w 2023 roku?

W związku ze zmianami w jej muzycznym stylu, artystka ma na koncie różnorodne hity. Z początków dużej kariery najpopularniejszą piosenką jest „Miał być ślub”, a z nieco późniejszej „Granda” i „Varsovie”. W ostatnim czasie dużą popularność zyskało jej wykonanie piosenki „Wszystko czego dziś chcę” przygotowanej specjalnie dla serialu Rojst.

Brodka w okresie wiosenno-letnim 2023 roku była dość zapracowana. Artystka opublikowała bowiem niedawno świetnie przyjęty „Sadza”, z którym jesienią 2022 roku zaliczyła udaną trasę koncertową. Co ciekawe, to pierwsze wydawnictwo artystki w całości po polsku od dłuższego czasu. W związku z bardzo dobrym przyjęciem artystka w 2023 roku zagrała drugą trasę koncertową z płytą „Sadza”, nazwaną po prostu Sadza Tour 2.0.

Latem występowała na festiwalach z serii „Letnie Brzmienia” (w tym roku zmieniono format z pojedynczych koncertów na 2-dniowe festiwale), ale także m.in. na Olsztyn Greenu Festival oraz na dwóch koncertach Męskiego Grania.

Koncerty Brodka w 2023 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Brodki w 2023 roku, który posegregowano chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2023 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2023. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

02.09.2023 – Sopot, Mara Fest 2023, Opera Leśna – bilety od 140 zł dostępne na goout.net

23.09.2023 – Poznań, Nocny Targ Towarzyski – bilety od 99 zł dostępne na biletomat.pl

11.11.2023 – Gdańsk, Inside Seaside Festival, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO – bilety od 299 zł dostępne na eventim.pl

4.9/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top