Connect with us
brodka koncerty 2023
Fot. YouTube / honeybadger

Kultura

Brodka koncerty 2024. Terminarz, miejsca koncertów i bilety

Jakie koncerty zagra Brodka w 2024 roku? Przygotowaliśmy dla was pełne zestawienie obejmujące wszystkie miejsca wydarzeń, ich daty oraz ceny biletów. Dzięki temu macie wszystkie informacje w jednym miejscu.

Brodka popularna już od wielu lat

Moniki Brodki szerzej przedstawiać nie trzeba. Artystka jest znana na polskiej scenie muzycznej od 2003 roku, kiedy dała się poznać całej Polsce w programie „Idol”. Od tamtej pory jej styl uległ zmianom, ale liczba fanów dzięki temu tylko wzrosła. Jakie koncerty zagra Brodka w 2024 roku?

Monika Brodka, znana po prostu jako Brodka, to jedna z najbardziej charakterystycznych i wszechstronnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Od swojego debiutu na początku XXI wieku, Brodka wykroczyła daleko poza ramy konwencjonalnego popu, eksplorując i łącząc różnorodne gatunki, od indie rocka, poprzez folk, aż po elektronikę i alternatywne brzmienia. Jej zdolność do ciągłego odnajdywania się w nowych muzycznych przestrzeniach sprawia, że jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych artystek na polskim rynku muzycznym.

Koncerty Brodki to nie tylko możliwość usłyszenia na żywo jej największych hitów, ale też prawdziwe spektakle wizualne. Artystka słynie z tego, że przykłada dużą wagę do aspektu wizualnego swoich występów. Od scenografii, przez stroje, po dynamiczne oświetlenie i projekcje wideo. Jej koncerty to często wielowymiarowe doświadczenia, które zanurzają publiczność w unikalnym świecie Brodki, gdzie muzyka łączy się z sztuką wizualną, tworząc niezapomniane wrażenia.

Idąc na koncert Brodki, można spodziewać się nie tylko wykonania jej najbardziej znanych utworów, ale też nowych aranżacji i może nawet premierowych piosenek. Publiczność może liczyć na intensywne emocje, wyjątkową atmosferę i muzyczną podróż, która z każdym utworem maluje przed oczami słuchaczy coraz to nowe obrazy. Brodka to artystka, która nie boi się muzycznych eksperymentów i zaskakuje swoich fanów przy każdej okazji. To czyni jej koncerty wyjątkowymi wydarzeniami, które pozostają w pamięci na długo.

Koncerty Brodka w 2024 roku – terminarz i bilety

Poniżej znajdziecie dokładny terminarz nadchodzących koncertów Brodki w 2024 roku, który posegregowano chronologicznie. Przy danych wydarzeniach dopisaliśmy też, w ramach jakiego projektu odbywa się koncert. Znajdziecie tu też wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertów.

Brodka w okresie wiosenno-letnim 2024 roku będzie dość zapracowana. Artystka zagra w wielu miastach trasę koncertową „O.Sadza”, nawiązującą oczywiście o utwory z płyty „Sadza”. Ma także zaplanowany jeden występ na festiwalu.

Materiał będzie aktualizowany o nowo pojawiające się informacje, takie jak kolejne koncerty w okresie wiosennym i letnim 2024 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Koncerty sanah 2024. Wszystkie daty, miejsca i ceny w jednym miejscu

28.04.2024 – Bielsko-Biała, Cavatina Hall – bilety od 157,05 zł dostępne na biletyna.pl

06.05.2024 – Poznań, Teatr Wielki – bilety od 169,50 zł dostępne na ebilet.pl

20.05.2024 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki – bilety od 148 zł dostępne na ebilet.pl

28.05.2024 – Warszawa, Teatr Muzyczny Roma – bilety od 180 zł dostępne na ebilet.pl

30.05.2024 – Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia – bilety od 148 zł dostępne na ebilet.pl

31.05.2024 – Reszel, Zamek – bilety od 167,59 zł dostępne na biletyna.pl

12.07.2024 – Gliwice, Summer Arena Festival (tego dnia także Sorry Boys, Iksy i Vito Bambino) – bilety od 146,65 zł dostępne na eventim.pl

4.9/5 (liczba głosów: 10)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top