Connect with us
Brylantynka kim jest wiek waga wzrost rekord fame fagata
Fot. Instagram / @brylantynka

Sport

Brylantynka. Kim jest zawodniczka Fame MMA?

Kim jest Brylantynka? To pytanie zadało sobie wielu internautów po ogłoszeniu karty walk Fame Friday Arena 2. Co wiemy o influencerce? Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z nową przeciwniczką Fagaty.

Kim jest Brylantynka?

Ogłoszenie Brylantynki jako uczestniczki gali Fame Friday Arena 2 było zaskoczeniem dla wielu fanów. Postaramy się przybliżyć jej postać. To młoda influencerka, znana również jako Martyna Janusz. Właśnie ogłosiła swój debiut we freak fightach na nadchodzącym Fame Friday Arena 2. Jednym z elementów, który przyciąga do siebie ogromną uwagę, jest sposób, w jaki Brylantynka prezentuje swoje treningi oraz dietę. Jej fanom nie brakuje inspiracji i motywacji do aktywnego trybu życia. Regularnie dzieli się swoimi ćwiczeniami oraz planami dietetycznymi, co przyciąga setki tysięcy fanów, chcących osiągnąć jej imponującą formę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "Xayoo" Majkut. Kim jest zawodnik Fame MMA?

Martyna Janusz to także gwiazda Tik-Toka, gdzie zabawia swoich obserwatorów różnymi śmiesznymi scenkami i vlogami z codziennego życia. Często nagrywa filmiki ze swoim partnerem. Dzięki swojemu dowcipowi oraz luzowi zdobyła tam ogromną ilość fanów. Jednak nie tylko rozrywka jest na celowniku Brylantynki, bo równie często pokazuje kulisy swoich treningów oraz życia prywatnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Janusz (@brylantynka)

Brylantynka – „Wszystko”

Jednak informacja o walce z Fagatą to nie jedyna wiadomość, która w ostatnich miesiącach wprowadziła Brylantynkę na szczyt popularności. 4 września tego roku wydała swój debiutancki singiel zatytułowany „Wszystko”. Dziewczyna jest autorką tekstu do tego utworu.”Wszystko”, to utwór, który opowiada o wielkiej miłości. Brylantynka nie tylko wyśpiewuje te słowa, ale także przekazuje je swoim fanom poprzez emocjonalny przekaz i zaangażowanie.

Piosenka w raptem kilka dni zyskała prawie 20 tysięcy odsłon. Teledysk do niej jest dość prostolinijny i nie opowiada głębszej historii. Mówiąc wprost, to kulisy sesji zdjęciowej Martyny Janusz z jej chłopakiem.

Kontrowersje

Jednym z kontrowersyjnych aspektów jej internetowej kariery jest odważne podejście do pokazywania swojego ciała. Brylantynka zyskała sławę również dzięki zdjęciom i filmom, na których odważnie eksponuje rezultaty swoim treningów. To właśnie ta odwaga w wyrażaniu siebie przyciąga uwagę wielu obserwatorów, zarówno tych zachwyconych, jak i krytykujących.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek. Kim jest zawodnik Fame MMA?

Do tego wiele internautów zarzuca jej, że nie jest na tyle rozpoznawalną personą, by brać udział w galach freak fight. Poza tym dużo mówi się o jej prywatnych powiązaniach z influencerami, takimi jak była dziewczyna Mini Majka.

Brylantynka. Ile ma lat, wiek, waga, wzrost

Niestety, ale próżno szukać w internecie informacji na temat warunków fizycznych nowej gwiazdy federacji Fame MMA. Najpewniej parametry zawodniczki ukażą się już niedługo, przy okazji zbliżającej się walki.

Fame Friday Arena 2: Fagata vs Brylantynka

Fame Friday Arena 2 to jednak zupełnie nowe wyzwanie dla Brylantynki. Będzie musiała zmierzyć się z dużo bardziej doświadczoną rywalką, Fagatą. Jej bilans w klatce wynosi 2-1. Natomiast Martyna Janusz debiutuje w jakimkolwiek sporcie walki. To będzie prawdziwy test jej umiejętności walki i determinacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Janusz (@brylantynka)

Brylantynka. Instagram, Tik-Tok, social media

Głównym źródłem popularności Martyny Janusz są social media. Jej konto na Tik-Toku, @brylantynka obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Natomiast jej Instagram @brylantynka obserwuje prawie 300 tysięcy fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk. Kim jest influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top