Connect with us
linda morselli
Fot. Instagram @lalindaa

Sport

Linda Morselli. Kim jest była partnerka kierowcy F1, Fernando Alonso?

Kim jest Linda Morselli, była partnerka Fernando Alonso? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje na temat zmysłowej kobiety związanej w przeszłości z 2-krotnym mistrzem świata F1.

Kim jest Linda Morselli?

Kim jest Linda Morselli? Włoszka jest znana wielu osobom jako była partnerka Fernando Alonso, 2-krotnego mistrza świata Formuły 1, obecnie kierowcy zespołu Astona Martina w F1. W przeszłości spotykała się też z największą gwiazdą MotoGP, Valentino Rossim.

Kobieta od lat jest wziętą modelką. Znana jest głównie z sesji zdjęciowych bielizny – w tym zakresie związana jest z niezwykle znaną agencją Next Management. Poza tym jest także osobowością telewizyjną oraz influencerką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Kwalifikacje kobiety do tego zawodu nie wzięły się znikąd. W 2006 roku zdobyła we Włoszech tytuł „Miss Eleganza” i znalazła się w czołowej 30 konkursu „Miss Italia”.

Kobieta ma za sobą także dwie role aktorskie w niszowych filmach – „Ratownik” (2020) oraz „Sicily Express”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Linda Morselli (@lalindaa)

Związek z Fernando Alonso

O związku Lindy Morselli z Fernando Alonso po raz pierwszy zrobiło się głośno w lipcu 2016 r. Kobieta za pomocą Instagrama potwierdziła miłość do kierowcy pół roku później, w lutym 2017 r.

Pierwsze plotki o jej związku z Hiszpanem pojawiły się krótko po tym, jak rozstała się z Valentino Rossim. A w tym miejscu należy dodać, że włoski motocyklista był z nią związany aż od 2007 roku. Według włoskich mediów para była nawet zaręczona, a głównym powodem rozstania był związek na odległość. Morselli był zazdrosna o Rossiego podczas jego służbowych wyjazdów.

Związek Fernando Alonso z Lindą Morselli zakończył się jednak na początku 2022 roku. Oboje znaleźli już jednak nowe życiowe miłości – Alonso spotyka się z Andreą Schlager, a Morselli uwiodła argentyńskiego aktora Benjamina Alfonso.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Linda Morselli (@lalindaa)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Linda Morselli? Kobieta urodziła się w listopadzie 1988 roku, ma więc 34 lata.

Nic nie wiadomo na temat jej rodziny. Kobieta nie ma także żadnych dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Linda Morselli (@lalindaa)

Linda Morselli w mediach społecznościowych

Linda Morselli jest niezwykle popularną osobą na Instagramie, gdzie występuje jako @lalindaa. Jej „fejm” poza bycia jedną z WAGs Formuły 1 wziął się także z częstej obecności w popularnych włoskich programach telewizyjnych. Obecnie obserwuje ją już ponad 217 tysięcy osób. Co ciekawe, jej liczba „followersów” regularnie spada.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Na profilu zamieszcza głównie zdjęcia z życia prywatnego, które jest bardzo aktywne. Kobieta jest bowiem entuzjastką różnych sportów i podróży. Znajdziecie tam także fotografie i filmy z Benjaminem Alfonso. Zamieszcza je znacznie częściej niż wcześniej z Fernando Alonso.

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top