Connect with us
Celestyna Grzebyta kim jest TVP Pogoda
Fot. YouTube / @brumteles4432

Telewizja

Celestyna Grzebyta. Kim jest pogodynka z „Panoramy”?

Celestyna Grzebyta to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody młodego pokolenia. Znana jest z „Panoramy”. Co o niej wiemy?

Kim jest Celestyna Grzebyta? To popularna pogodynka w TVP

Celestyna Grzebyta to profesjonalna prezenterka telewizyjna. Wyróżnia ją niezwykły urok i profesjonalizm, wdarła się do serc widzów swoją charyzmą i pasją do dziennikarstwa. Zawsze elegancka i pełna energii, potrafi zarazić entuzjazmem każdego, kto ogląda jej programy. Mimo młodego wieku już teraz jest wzorem dla wielu początkujących pogodynek.

Jej rozpoznawalna głównie dzięki prowadzeniu prognozy pogody po popularnym programie informacyjnym „Panorama” w TVP 2, a także „Wstaje dzień” w TVP Info. A skąd pochodzi Celestyna Grzebyta? Mimo braku dokładnych informacji wnioskujemy, że jest związana z Wielkopolską.

Wykształcenie, kariera i nominacje

Prezenterka TVP jest absolwentką SGH w Warszawie. Obecnie znana jest głównie z prowadzenia prognozy pogody po „Panoramie”. Jednak występuje także w „Pytaniu na Śniadanie”, gdzie również zapowiada nadchodzącą aurę. Jednakże jej historia w telewizji jest znacznie dłuższa, gdyż trwa już ponad dekadę. Zaczynała pracą w lokalnej stacji TV Południe, gdzie prowadziła autorski program „Teleskop”. W tej redakcji skupiała się na przygotowywaniu materiałów w tematyce biznesowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ania Lewandowska z TVP. Kim jest gwiazda "Pytania na Śniadanie"?

Później przeniosła się do TVP 3 Poznań, gdzie po raz pierwszy mogła zaprezentować się szerszej publiczności. To właśnie tam dziennikarka zbierała doświadczenie w roli prezenterki pogody. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pogodynek. Jednym z największych sukcesów w karierze Celestyny Grzebyty była nominacja do „telekamer”. Została doceniona w 2021 roku w kategorii „prezenter pogody”.

Celestyna Grzebyta. Wiek, wygląd

Ile lat ma Celestyna Grzebyta? To pytanie zadało sobie wielu jej fanów. Niestety trudno o dokładne liczby, gdyż nigdzie nie podano tych danych do informacji publicznej. Jednak można być pewnym, że prezenterka jest w wieku pomiędzy 30 i 40 lat. Pozwala to wywnioskować fakt, że jeszcze w 2012 roku była studentką SGH. Jeśli chodzi o charakterystyczne cechy wyglądu, to popularna pogodynka jest szczupłą brunetką z ciemnymi oczami.

Kim jest Celestyna Grzebyta TVP Info

Fot. YouTube / @brumteles4432

Celestyna Grzebyta Instagram, social media

Mamy złe wieści dla fanów popularnej pogodynki. Celestyna Grzebyta nie ma konta na Instagramie, ani nawet na Facebook’u. Jednak nagrania z jej występów są ogólnodostępne w serwisie YouTube, a także czasami wspominają ją media społecznościowe jej pracodawców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Kozińska. Kim jest dziennikarka TVP Sport?

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top