Connect with us
Cezary Pazura żony
Fot. Instagram @edyta_pazura

Kultura

Cezary Pazura – żony. Wszystkie związki małżeńskie znanego aktora

Cezary Pazura i jego żony to temat budzący zainteresowanie Internautów. Ile żon miał i co wiadomo na ich temat? W poniższym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat związków małżeńskich niezwykle popularnego aktora.

Cezary Pazura to znany aktor, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszył się jego najnowszy związek z dużo młodszą partnerką. Cezary Pazura miał trzy żony, a ostatni raz ożenił się w 2009 roku. Kim jest jego obecna żona i co wiadomo o jego poprzednich partnerkach? Informacje na ten temat przedstawiamy poniżej.

Pierwsza żona Cezarego Pazury

Pierwszą żoną Cezarego Pazury była Żaneta Pazura. Poznał ją w 1986 r. na warsztatach aktorskich w Łazach. Kobieta była od niego młodsza o 8 lat i miała wówczas 16 lat. W 1989 na świat przyszła ich córka Anastazja, a ślub wzięli rok później.

Początkowo małżeństwo było udane, jednak szybko przerodziło się w piekło. Kobieta zachłysnęła się rozwijającą karierą aktorską męża i szybko uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Odrzucała oferowaną pomoc i nie chciała poddać się leczeniu, a między małżonkami dochodziło do częstych kłótni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Michał Wiśniewski i jego żony. Wszystko, co musicie wiedzieć

W 1994 odeszła bez słowa, zostawiając Cezarego Pazurę samego z ich 5-letnią córką. Po latach aktor wyznał, że ilość problemów, jaka go spotkała, spowodowała u niego nawet myśli samobójcze. Co dzisiaj dzieje się z pierwszą żoną Cezarego Pazury? Tak naprawdę nie wiadomo, w mediach spekulowało się już, że kobieta nie żyje, pojawiła się też wersja o tym, że mieszka w Łodzi. Nigdy nie szukała też kontaktu z córką.

Cezary Pazura – żony. Drugie nieudane małżeństwo

Mimo tak poważnych życiowych problemów aktor szybko wszedł w nowy związek. Jego drugą żoną była Weronika Marczuk,  polska producentka filmowa, prawniczka i aktorka, pochodzenia ukraińskiego (ur. w 1971 r. w Kijowie).

Poznali się w Sopocie w 1994 roku, ślub cywilny wzięli już rok później, a następnie w 2003 roku ślub kościelny. Niestety i ten związek nie miał szczęśliwego zakończenia. Para rozstała się w 2007 roku w niezbyt przyjaznych relacjach, obrzucając się wzajemnie pretensjami na łamach mediów. Aktor postanowił całkowicie odciąć się od drugiej żony i poprosił ją nawet, aby wróciła do panieńskiego nazwiska.

Cezary Pazura – żony. Obecna partnerka

Trzecią żoną Cezarego Pazury została młodsza od niego aż o 26 lat (urodziła się w 1988 roku) Edyta z domu Zając. Poznali się w 2007 roku w pociągu na trasie Kraków-Warszawa, a to przypadkowe spotkanie szybko przerodziło się w stały związek.

Rozpisywały się o tym chętnie gazety i serwisy plotkarskie. Jak można się domyślać, krytykowano głównie znaczną różnicę wieku między nimi.

Pobrali się 1 maja 2009 roku. Mają trójkę dzieci – Amelię (ur. 2009), Antoniego (ur. 2012) i Ritę (ur. 2018).

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Edyta Pazura ukończyła studia z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, kształciła się też na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie prężnie działa w Internecie, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy osób.

Jest menadżerką Cezarego Pazury, poza tym prowadzi bloga JustKeepLiving.pl. Poza tym od roku jest też właścicielką firmy produkującej biżuterię, a w poprzednich latach próbowała swoich sił w telewizji – prowadziła program „Looksus” w stacji Polsat Cafe.

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top