Connect with us
chłopak adrianny sułek
Fot. Instagram @sulekadrianna_heptathlon

Sport

Kacper Schubert. Kim jest chłopak Adrianny Sułek?

Kim jest Kacper Schubert, chłopak Adrianny Sułek? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat mężczyzny, który rozkochał w sobie znaną polską lekkoatletkę.

Kim jest Kacper Schubert, chłopak Adrianny Sułek?

Kim jest Kacper Schubert? Mężczyzna – chcąc nie chcąc – stał się ostatnio znany jako chłopak lekkoatletki Adrianny Sułek. Osiągnęła ona bowiem swój życiowy sukces zostając w 2022 roku w Belgradzie halową wicemistrzynią świata w pięcioboju.

Sam Schubert także był sportowcem. Jest więc wielce prawdopodobne, że spotkali się po prostu podczas jednego ze zgrupowań lekkoatletów.

Kariera sportowa

Chłopak Adrianny Sułek także był sportowcem. Uprawiał bieganie na 60 metrów przez płotki w hali i na 110 metrów przez płotki na stadionie. Co więcej, jego trenerem był Marek Rzepka, aktualny szkoleniowiec Adrianny Sułek.

Był, bowiem kariera Kacpra Schuberta stanęła niedawno w miejscu i niewykluczone, że nigdy więcej nie ujrzymy go na bieżni. Według statystyk Polskiego Związku Lekkiej Atletyki mężczyzna po raz ostatni wziął udział w zawodach w lutym 2021 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic? Także jest związany ze sportem

Płotkarz może pochwalić się kilkoma sukcesami na krajowym podwórku. To przede wszystkim medale Mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich – zarówno w hali, jak i na stadionie. W seniorskiej rywalizacji dwukrotnie uplasował się tuż za podium podczas rywalizacji  w hali.

Jego kariera nie rozwinęła się jednak tak, jakby zapewne sam chciał, więc zdecydował się zawiesić buty na kołku.

Wiek, rodzina, dzieci

Mężczyzna urodził się w lipcu 1995 roku, jest więc cztery lata starszy od swojej partnerki.

Nie wiadomo, od kiedy dokładnie para się spotyka, ale Adrianna Sułek zaczeła wrzucać wspólne zdjęcia na Instagrama na początku 2021 roku. Widać na nich, że bardzo się kochają i wspierają.

Chłopak Adrianny Sułek w mediach społecznościowych

Kacper Schubert jest co prawda obecny na Instagramie jako @kacperschubert, ale nie ma dodanych żadnych zdjęć. Regularnie fotki z miłością swojego życia dodaje za to Adrianna Sułek, którą możecie obserwować jako @sulekadrianna_heptathlon.

3.5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top