Connect with us
chłopak Natalii Kaczmarek
Fot. Instagram @konradbukowiecki

Sport

Kim jest chłopak Natalii Kaczmarek? To równie znany polski lekkoatleta

Kim jest i czym się zajmuje chłopak Natalii Kaczmarek? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje o Konradzie Bukowieckim, partnerze polskiej biegaczki.

Kim jest chłopak Natalii Kaczmarek?

Kim jest chłopak Natalii Kaczmarek? To znany polski lekkoatleta, Konrad Bukowiecki. Specjalizuje się w pchnięciu kulą, ale trenował także rzut dyskiem.

Co ciekawe, jest żołnierzem Sił Zbrojnych RP.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

Kariera sportowa

Kulomiot sportową karierę zaczynał w klubie PKS Gwardia Szczytno (od 2009 roku). Obecnie jest zawodnikiem AZS UWM Olsztyn, a jego trenerem jest ojciec Ireneusz Bukowiecki. W czasie kariery juniorskiej trenował także rzut dyskiem, ale od 2016 roku startuje już tylko w zawodach pchnięcia kulą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aneta Czykier. Kim jest żona Damiana Czykiera?

Wprawdzie Bukowiecki ma na koncie liczne medale, jednak większość z nich pochodzi z zawodów juniorskich, a największe sukcesy wciąż przed nim. Zdobył m.in. złoto w pchnięciu kulą i srebro w rzucie dyskiem Olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy w 2013 roku. W 2014 roku został w Eugene mistrzem świata juniorów w pchnięciu kulą, zdobył też złoto Igrzysk olimpijskich młodzieży. Rok później wywalczył kolejne złoto w pchnięciu kulą – tym razem na Mistrzostwach Europy Juniorów.

Dotychczas najważniejsze osiągnięcia w karierze seniorskiej to złoty medal Halowych mistrzostw Europy w 2017 roku i srebro rok później na Mistrzostwach Europy. Zdobywał też medale na Uniwersjadach – srebro w 2017 roku i złoto w 2019 roku.

Wiek, rodzina

Konrad Bukowiecki ma 25 lat, urodził się 17 marca 1997 roku w Szczytnie.

Kulomiot pochodzi z usportowionej rodziny. Jego rodzice pracują w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, ale oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Mama Bukowieckiego biegała 400 m przez płotki, w pięcioboju policyjnym została wicemistrzynią świata, natomiast ojciec był reprezentantem Polski w dziesięcioboju.

Ma też starszego brata Macieja, który trenował piłkę nożną, a obecnie jest nauczycielem WF-u i trenerem pchnięcia kulą i rzutu dyskiem.

Z Natalią Kaczmarek tworzą parę od czterech lat. Wszystko zaczęło się od obozu sportowego w RPA, w styczniu 2018 roku. „Na początku troszeczkę się zakumplowaliśmy, przez parę miesięcy byliśmy w takim „firendzonie” – mówił Bukowiecki w wywiadzie dla Dzień dobry TVN

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

Chłopak Natalii Kaczmarek w mediach społecznościowych

Konrad Bukowiecki prowadzi dość aktywnie profil na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą @konradbukowiecki, a obserwuje go 33,4 tys. osób. Dodaje tam zdjęcia zza kulis stadionów lekkoatletycznych, ale czasami pojawiają się także prywatne fotografie, w tym te z Natalią Kaczmarek. Poza tym ma także oficjalny profil na Facebooku, obserwowany przez 28 tys. użytkowników.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top