Connect with us
chłopak pii skrzyszowskiej
Fot. Instagram @piaskrzyszowska

Sport

Bartosz Gąbka. Kim jest chłopak Pii Skrzyszowskiej, polskiej lekkoatletki?

Kim jest i czym zajmuje się chłopak Pii Skrzyszowskiej? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat Bartosza Gąbki.

Kim jest chłopak Pii Skrzyszowskiej?

Kim jest chłopak Pii Skrzyszowskiej? To Bartosz Gąbka, którego z kobietą połączyła miłość do sportu. Oboje studiowali albo nadal studiują na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

O ile Pia Skrzyszowska specjalizuje się w biegach płaskich i płotkarskich, zainteresowania mężczyzny są znacznie szersze.

Pochodzi z Władysławowa niedaleko Turku w województwie wielkopolskim. Zajmuje się on bowiem bieganiem, skakaniem w dal, a także… tenisem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partner Marii Andrejczyk. Kim jest Marcin Rosengarten?

Od jakiegoś czasu rozwija się w kierunku trenera lekkiej atletyki. Zajmuje się treningiem ogólnym, motorycznym i siłowym, a także techniką biegu. Jeśli chodzi o tenis, przygotowuje zawodników właśnie pod kątem motorycznym. Pracuje oczywiście głównie z dziećmi i młodzieżą.

Jest współtwócą Quality Sports Academy – firmy zajmującej się treningiem i przygotowywaniem sportowców do zawodów. Organizuje także testy potencjału sportowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pia Skrzyszowska (@piaskrzyszowska)

Kariera sportowa

Choć wydaje się, że Bartosz Gąbka obecnie postawił bardziej na karierę trenerską, jego osiągnięcia sportowe są zupełnie przyzwoite. Pod tym względem nie może jednak rzecz jasna konkurować ze swoją życiową partnerką, która jest jedną z najbardziej perspektywicznych polskich lekkoatletek.

Mężczyzna może pochwalić się naprawdę niezłym rekordem życiowym, jeśli chodzi o skok w dal, bowiem wynosi on 7,65 m. Poza tym zdobył cztery medale mistrzostw Polski w kategoriach juniorskich, a także zajął piąte miejsce podczas mistrzostw Europy juniorów młodszych w 2016 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pia Skrzyszowska (@piaskrzyszowska)

Wiek, rodzina, dzieci

Bartosz Gąbka urodził się w 2000 roku, ma więc 22 lata.

Para rzecz jasna nie ma dzieci. Sportowcy w tak młodym wieku rzadko decydują się na potomstwo, a dodatkowym aspektem jest fakt, że para nie jest nawet ze sobą zaręczona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pia Skrzyszowska (@piaskrzyszowska)

Chłopak Pii Skrzyszowskiej w mediach społecznościowych

Bartosza Gąbkę możecie spotkać na Instagramie, gdzie prowadzi dwa profile. Prywatny @mr.gompka jest przeznaczony tylko dla zaakceptowanych użytkowników, których jest obecnie ponad 1,8 tys. Na jego bardziej trenerskim koncie @bgcoach1 zebrał natomiast dotąd blisko 550 obserwujących.

Dość podobnie wygląda sprawa z profilami na Facebooku. Możecie go obserwować na oficjalnym profilu sportowca Bartosz Gąbka, jak i na trenerskim Bgcoach. Na tym drugim (podobnie jak na tożsamym koncie Instagram) zamieszcza zdjęcia i filmy z prowadzonych przez siebie zajęć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pia Skrzyszowska (@piaskrzyszowska)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top