Connect with us
cracovia fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Cracovia w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Pasów”?

Cracovia w grze FIFA 22 odnotowała 11 srebrnych kart, spośród których najwyższe mają ocenę ogólną 67. Co jeszcze warto wiedzieć o zespole „Pasów” w najnowszej grze EA Sports?

Jacy są najlepsi piłkarze w Cracovii?

Jak wygląda Cracovia w grze FIFA 22? Zacznijmy od tego, że żaden piłkarz nie otrzymał karty 70+, a najlepszymi są te z oceną ogólną 67. Takowe otrzymali Sergiu Hanca, Jakub Jugas i Pelle van Amersfoort. Holender w dodatku otrzymał rzadką tarczę.

Następnie aż pięciu piłkarzy otrzymało „overalla” 66. To: Marcos Alvarez, Mathias Hebo Rasmussen, Karol Niemczycki, Luis Rocha oraz Cornel Rapa. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej karty.

Cracovia w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Poza wspomnianym wyżej Niemczyckim, EA Sports oceniła dwóch golkiperów Cracovii i w obu przypadkach są to brązowe karty. Lukasa Hrosso oceniono na 63, a Adama Wilka na 60.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Wojskowi"?

Wśród obrońców Cracovii jest naprawdę wyrównana rywalizacja. Aż sześciu zmieściło się w ocenach ogólnych od 65 do 67. Poza wspomnianymi wyżej warto zwrócić uwagę na Otara Kakabadze i Kamila Pestkę, którzy otrzymali „overalle” 65. Rzadką brązową kartę z oceną 63 otrzymał natomiast Matej Rodin. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Hanca, van Amersfoort i Hebo Rasmussen. Kolejnymi najwyżej ocenionymi kartami są Damir Sadiković i Thiago, którzy otrzymał oceny ogólne po 64. Obaj na rzadkiej karcie, podobnie jak oceniony punkt niżej Florian Loshaj.

Z zaledwie trzech napastników najwyższym „overallem” może oczywiście pochwalić się wspomniany Alvarez. Wszystkie pozostałe karty są już bowiem brązowe. Rzadkie tarcze i oceny po 64 otrzymali bowiem Rivaldinho oraz Filip Balaj. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Cracovii w FIFIE 22?

W Cracovii mamy do czynienia łącznie z 11 srebrnymi i 16 brązowymi kartami. 7 spośród nich jest rzadkich – 1 srebrna i 6 brązowych. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy „Pasów” jest natomiast Otar Kakabadze z 82 tempa. Pod tym względem Cracovia wygląda dość słabo względem ligowych rywali.

Cracovia w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Karol Niemczycki – 66
Lukas Hrosso – 63
Adam Wilk – 60

Obrońcy:

Jakub Jugas – 67
Luis Rocha – 66
Cornel Rapa – 66
Michal Siplak – 66
Otar Kakabadze – 65
Kamil Pestka – 65
Matej Rodin – 63
Krystian Bracik – 54

Pomocnicy:

Sergiu Hanca – 67
Pelle van Amersfoort – 67
Mathias Hebo Rasmussen – 66
Damir Sadiković – 64
Thiago – 64
Florian Loshaj – 63
Sylwester Lusiusz – 63
Patryk Zaucha – 60
Radosław Kanach – 59
Kamil Ogorzały – 59
Michał Rakoczy – 59
Karol Knap – 56
Jakub Myszor – 54

Napastnicy:

Marcos Alvarez – 66
Rivaldinho – 64
Filip Balaj – 64

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top