Connect with us
cristiano ronaldo
Artykuł sponsorowany

Sport

Gdzie zagra Cristiano Ronaldo po mundialu?

W ostatnim czasie, a szczególnie przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze jednym z głównych tematów w sportowych mediach była postać Cristiano Ronaldo. Portugalczyk udzielił kontrowersyjnego wywiadu tuż przed wyjazdem na zgrupowanie, a w ostatnich dniach pojawiła się informacja, że CR7 jest już oficjalnie wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontaktu z United. Tym samym jeden z najlepszych piłkarzy w historii tej dyscypliny na mundialu w Katarze walczy o podpisanie kontraktu z nowym klubem.

Zamknięta furtka

Jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu w mediach pojawiało się wiele informacji na temat możliwego transferu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Bukmacher wystawiał nawet specjalne oferty dotyczące transferu tego zawodnika do poszczególnych klubów. Portugalczyk ostatecznie pozostał jednak na Old Trafford, ponieważ nie znalazł się chętny, któremu udałoby się wyciągnąć go latem z czerwonej części Manchesteru. Ronaldo mocno pracował jednak na transfer i podobnie jego agent, więc było praktycznie pewne, że Portugalczyk może mieć problemy z nowym trenerem Czerwonych Diabłów.

Już po rozpoczęciu sezonu było widać wiele sytuacji, w których Cristiano Ronaldo nie doszedł do porozumienia z nowym szkoleniowcem Manchesteru United. Erik ten Hag zdecydował się wpuścić tego piłkarza na kilka minut przed końcem meczu z Tottenhamem, a CR7 odmówił wejścia na boisko, tłumacząc to brakiem respektu ze strony trenera i opuścił stadion. Tę sytuację udało się jeszcze w klubie załagodzić, jednak wywiad, którego udzielił po ostatnim meczu Manchesteru United z Fulham, przelał czarę goryczy i w ostatnich dniach został bez klubu. Bukmacher ma już ofertę kursów na kolejny klub CR7, ale jego przyszłość zostanie zdefiniowana raczej już po mundialu.

Co dalej z CR7?

Wiele osób zastanawia się, co dalej w karierze Cristiano Ronaldo. Mowa w końcu o jednym z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny. Możliwe, że Portugalczyk na kolejny sezon pozostanie w rozgrywkach Premier League, ponieważ jego usługami ciągle zainteresowana jest między innymi Chelsea. Jedną z głównych przeszkód, która sprawiła, że CR7 nie trafił do Londynu latem, była postać trenera. Thomas Tuchel nie wyobrażał sobie współpracy z tym piłkarzem i patrząc na to, co robi Ronaldo w mediach podczas ostatnich tygodni – nic dziwnego. Możliwe jednak, że nowy właściciel The Blues, który jest Amerykaninem, zdecyduje się na ten krok, ponieważ byłby to gigantyczny deal pod kątem marketingowym. Legalny bukmacher aktualnie wskazuje, że ekipa z Londynu to jeden z głównych kandydatów do podpisania kontraktu z Cristiano Ronaldo. Nie można jednak skreślać Newcastle United, które bez wątpienia stać na taki transfer.

Mecze z udziałem Ronaldo na mundialu może skomentować Robert Podoliński. Sprawdź, kim jest!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top