Connect with us
Dagmara Syprzak Kamil Syprzak partnerka żona kim jest
Fot. Instagram @dagmara_pilates

Sport

Dagmara Syprzak. Kim jest piękna partnerka Kamila Syprzaka?

Jednym z najpopularniejszych piłkarzy ręcznych w naszym kraju jest Kamil Syprzak. Partnerka sportowca to Dagmara Syprzak. Co wiadomo o jej życiu ze sportowcem? Czym się zajmuje, ile ma lat i czy ma tatuaże?

Dagmara Syprzak. Kim jest partnerka znanego piłkarza ręcznego?

Kamil Syprzak to wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej. Jest olipijczykiem i brązowym medalistą mistrzostw świata. Obecnie gra we francuskim zespole PSG jako obrotowy. Wielu kibiców uważa, że najlepszym zawodnikiem na tej pozycji w naszej reprezentacji był właśnie Kamil Syprzak. Partnerka piłkarza ręcznego to Dagmara Syprzak. Jednak jej panieńskie nazwisko to Dagmara Pankowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Nicol Luzardi. Kim jest seksowna partnerka Nicoli Zalewskiego?

Kiedy Kamil Syprzak się ożenił? Para wzięła ślub w 2015 roku, czyli niedługo po zdobyciu medalu mistrzostw świata przez piłkarza. Para bardzo się kocha. Stanowią wyważony, dojrzały związek. Obecnie Dagmara Syprzak zaaklimatyzowała się w Paryżu, gdzie gra jej mąż. Co ciekawe to właśnie żona Kamila Syprzaka znalazła apartament, w którym obecnie rezydują.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dagmara Syprzak (@dagmara_pilates)

Dagmara Syprzak. Praca, hobby. Czym zajmuje się partnerka Kamila Syprzaka?

Żona Kamila Syprzaka jest bardzo wykształcona. Skończyła studia na kierunku biznes międzynarodowy. Dagmara Syprzak jest bardzo aktywna zarówno fizycznie, jak i zawodowo. Zajmuje się prowadzeniem pilatesu. Jest certyfikowanym trenerem. Wstawia dużo zdjęć z zajęć na swoje social media.

Ćwiczenia to jej główna pasja w życiu. Na jej zajęcia przychodzą nawet inny zawodnicy z drużyny ukochanego. Oznacza to, że para idealnie się dobrała pod względem aktywnośći. Partnerka Kamila Syprzaka lubi również podróżować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dagmara Syprzak (@dagmara_pilates)

Partnerka Kamila Syprzaka. Wiek, wzrost, kolor oczu, włosów, znak zodiaku, tatuaże

Kamil Syprzak należy do jednych z wyższych piłkarzy ręcznych. Ma ponad dwa metry wzrostu. Jego partnerka jest od niego dużo niższa, sięga mu do ramienia. Ma typowo północną urodę. Jej oczy są koloru niebieskiego, natomiast włosy blond. Dagmara Syprzak nie ma żadnych widocznych tatuaży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dagmara Syprzak (@dagmara_pilates)

Dagmara Syprzak profil na Instagramie i YouTube

Żona Kamila Syprzaka jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej nazwa konta to @dagmara_pilates. Wynika to z zawodu uprawianego przez miłość piłkarza ręcznego Zebrała na nim prawie 7 tysięcy obserwujących. Publikuje na nim głównie zdjęcia z zajęć pilatesu. Jednakże znajdzie się także miejsce na pochwalenie się piękną sylwetką.

Ponadto Dagmara Syprzak wstawia dużo filmów, również z mężem. Trenerka pilatesu ma także swój kanał YouTube. Wstawia na nim oczywiście filmy instruktażowe do pilatesu.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top