Connect with us
Damian Michałowski
Fot. Instagram @ojciecredaktor

Telewizja

Nowy prowadzący studio skoków. Kim jest Damian Michałowski?

Damian Michałowski – co wiadomo o prezenterze radiowo-telewizyjnym i dziennikarzu TVN, nowym prowadzącym studio skoków narciarskich? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Kim jest Damian Michałowski?

Damian Michałowski, który będzie nowym prowadzącym studio w TVN przy transmisjach z Pucharu Świata w skokach narciarskich, jest dziennikarzem i prezenterem radiowo-telewizyjnym. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim politologię i dziennikarstwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

Kariera

Dziennikarz karierę zawodową zaczął w wieku 18 lat. W 2006 roku pracował w Akademickim Radiu Index w Zielonej Górze. Następnie przeniósł się do redakcji sportowej Radia TOK FM. Od 2010 roku pracuje w Radiu ZET. Początkowo prowadził serwisy sportowe, a z czasem został współprowadzącym program „Uważam ZET” i „Dzień dobry bardzo”. Relacjonował duże imprezy sportowe, takie jak igrzyska olimpijskie w Vancouver czy piłkarskie EURO 2012.

Zaliczał też niewielkie występy w telewizji. Jako redaktor Radia ZET pojawiał się w programach „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces”, „Czar par” i „Mam talent!”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Skoki narciarskie w TVN. Kto będzie komentował i prowadził studio?

W 2017 prowadził reality show Polsatu „Wyspa przetrwania”. W telewizji muzycznej 4fun.tv był prowadzącym program „Wielka Wylewka” – przeprowadzał tam wywiady z gwiazdami.

Od 2020 roku w duecie z Pauliną Krupińską jest jednym z prowadzących program „Dzień dobry TVN”. Teraz, po latach przerwy, znów wrócił do sportu i wraz z Sebastianem Szczęsnym poprowadzi studio przed konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich. „Możliwość wzięcia udziału w tak wielkim wydarzeniu, to powrót do moich zawodowych, sportowych korzeni. Nie mogę się doczekać pierwszych skoków tej zimy!” – przyznał Michałowski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

Wiek, rodzina, dzieci

Damian Michałowski ma 33 lata, urodził się bowiem 2 września 1988 roku w Zielonej Górze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sebastian Szczęsny - co wiadomo o znanym dziennikarzu sportowym?

Wiadomo, że od 2017 roku dziennikarz jest żonaty, jednak o żonie Poli rzadko wspomina w mediach społecznościowych.

Para ma dwójkę dzieci – syna Henryka (ur. 2016) i córkę Helenę (ur. 2019). Mężczyzna chętnie dzieli się zdjęciami z dziećmi na swoim profilu na Instagramie. Często dodaje też swoje przemyślenia na temat ojcostwa, w którym wydaje się, że odnajduje się bardzo dobrze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

Damian Michałowski w mediach społecznościowych

Damian Michałowski prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @ojciecredaktor. Zebrał tam jak dotąd 47,1 tys. obserwujących. Jest aktywny w social media, o czym świadczy choćby fakt że dodał już na profil ponad 1100 zdjęć. Chętnie dzieli się z obserwatorami przede wszystkim swoją codziennością.

Ma również profil na Twitterze – @damianmichal, gdzie obserwuje go niespełna 2,8 tys. osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top