Connect with us
Damian Żebrowski Fame MMA
Fot. YouTube/Fame MMA

Sport

Damian Żebrowski. Kim jest śpiewak operowy i głos oktagonu Fame MMA?

Kolejna gala Fame MMA, która już niedługo to dobra okazja do poznania niezwykle ważnej osoby, o której bardzo często się zapomina. Kim jest Damian Żebrowski, który od dziewiątej gali pełni rolę konferansjera oktagonu Fame MMA?

Wewnątrz oktagonu

Od pierwszego dnia istnienia freakowej federacji Fame MMA założonej w 2018 roku przez Wojtka Golę, Michała „Boxdela” Barona, Krzysztofa Rozparę oraz Rafała Pasternaka głosem oktagonu był Arkadiusz Pan Pawłowski. Wydawało się, że mężczyzna będzie spełniać tę funkcję bezterminowo. Sprawy obrały zupełnie inny kierunek i już po ósmej gali strony zakończyły współpracę. Poszło oczywiście o pieniądze, ponieważ mówiąc krótko, strony nie dogadały się w sprawie zarobków Pawłowskiego, który pełnił także funkcję prowadzącego konferencje. Jest to ważna rola, bowiem te w przypadku Fame MMA często były ważniejsze niż same gale.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Malik Montana. Co wiadomo o raperze i założycielu federacji High League?

Najważniejsze jest jednak to, że Pawłowski zaczął spełniać te same funkcje w nowo powstałej organizacji High League, a Fame MMA potrzebowało jak najszybciej go zastąpić. Ich wyborem został śpiewak operowy Damian Żebrowski, który szybko odnalazł się w powierzonej mu funkcji. Dlatego właśnie widzieliśmy go w oktagonie na gali Fame MMA 9: Let’s Play oraz Fame MMA 10: Kasjo vs Parke. Tego samego można się więc spodziewać już 2 października w Gliwicach na kiedy zaplanowano Fame MMA 11: Fight Club.

Głos nie tylko Fame MMA

Mężczyzna uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Następnie został absolwentem studiów licencjackich na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej oraz wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Za swoje wybitne wyniki w nauce trzykrotnie otrzymał Stypendium Starosty Przasnyskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Rafał Pasternak – co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Takowe jest przyznawane tylko i wyłącznie elitarnym studentom w regionie powiatu przasnyskiego, z którego Żebrowski pochodzi. Damian jest bardzo utytułowany w swoim fachu muzycznym. W 2016 roku został finalistą XVIII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Imricha Godina, który odbywa się na Słowacji. Ponadto rok później został laureatem III Nagrody Głównej oraz Nagrody Specjalnej przyznawanej przez dyrektora na Międzynarodowym Konkursie Solowej Wokalistyki Sakralnej „Ars Et Gloria”.

Osobą śpiewaka zachwycają się lokalne media z Prasnyszu. To właśnie na jednej z ichniejszych domen możemy znaleźć listę sukcesów utalentowanego Żebrowskiego.

Damian Żebrowski prywatnie

Życie prywatne śpiewaka operowego i konferansjera federacji Fame MMA Damiana Żebrowskiego to całkowita zagadka. Niestety nie mamy żadnych informacji na temat jego domowej i rodzinnej strony. Mężczyzna nie umieszcza żadnych informacji o sobie w internecie, co łączy się z kolejnym akapitem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Damian Żebrowski w Fame MMA

Damian Żebrowski nie ma publicznego profilu na Instagramie. Jedyne konto, które wygląda jakby mogło należeć do niego, jest prywatne. Raczej nie ma większego sensu w próbowaniu zaobserwowania go, a to dlatego, że robi to zaledwie 430 osób. Można więc zakładać, że mężczyzna akceptuje tylko osoby, które zna. Należy więc uszanować jego prywatność i skupić się na jego osobie wyłącznie przy okazji kolejnych gal Fame MMA.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top