Connect with us
daniel jaroszek twoja twarz brzmi znajomo
Fot. Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

Kultura

Daniel Jaroszek. Kim jest uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kim jest Daniel Jaroszek, uczestnik nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Poniżej poznacie szczegóły jego życia prywatnego, zawodowego, a także kariery muzycznej. Z kim jest związany, czy ma doświadczenie muzyczne i jak długo zajmuje się muzyką?

Kim jest Daniel Jaroszek?

Kim jest Daniel Jaroszek? Mężczyzna zyskał sporą popularność dzięki udziałowi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do niedawna występowały tam tylko osoby szerzej znane jako aktorzy, piosenkarze czy po prostu celebryci, ale teraz zasady się zmieniły. Jaroszek dostał się bowiem do programu z castingu, na którym wolne było tylko jedno miejsce w programie.

Ukończył Technikum Ekonomiczne w Międzyrzeczu, po którym wybrał się na studia na Uniwersytecie Zielonogórskim. Tych jednak nie ukończył, ponieważ nie był w stanie połączyć pracy zawodowej (którą rozpoczął w młodym wieku) z nauką.

Być może okazało się to słusznym wyborem, bowiem okazał się świetnym spedytorem w firmie transportowej i po jakimś czasie zmienił pracę na lepiej płatną, a jednocześnie taką, która pozwala na więcej wolnego czasu. Dzięki temu mógł uczęszczać na naukę śpiewu metodą CVT, czego efekty usłyszymy już wkrótce w show Polsatu.

Obecnie uczy się także programowania. Można więc powiedzieć, że to człowiek wielu talentów. Obecnie na stałe mieszka w Krakowie.

Kariera muzyczna

Życie Daniela Jaroszka od dawna związane jest z muzyką, choć nie zawsze było kolorowo. Mężczyzna ukończył klasę fortepianową w szkole muzycznej I stopnia, ale na II stopień już się nie wybrał. Wszystko za sprawą braku pasji oraz ogromnej konkurencji na rynku – zdecydował się na prowadzenie bardziej zwyczajnego życia.

Pasja do muzyki szybko jednak powróciła w postaci śpiewania. Nie mówimy tu co prawda o żadnych wielkich festiwalach, a raczej wizytach w lokalnym Domu Kultury i niewielkich koncertach, gdzie doskonalił swoje umiejętności.

Obecnie jest wokalistą w zespole Capri New Beat. To zespół grający na różnych imprezach towarzyskich covery znanych utworów. Próbkę ich możliwości możecie zobaczyć poniżej. W przeszłości śpiewał także w innym zespole coverowym – Rifformacja.

Wiek, rodzina, dzieci

Kim jest dziewczyna Daniela Jaroszka? To Katarzyna Glondys, o której jednak niewiele wiadomo. Według informacji zamieszczonej w serwisie polsat.pl, to właśnie dzięki niej zdecydował się na udział w castingu.

Para nie ma dzieci, mieszka za to z dwoma kotami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daniel Jaroszek (@jaroszek.daniel)

Daniel Jaroszek w mediach społecznościowych

Daniela Jaroszka możecie obserwować przede wszystkim na Facebooku i Instagramie. Konto na Facebooku zebrało dotąd ledwie 159 obserwujących, ale w związku z udziałem w programie ta liczba z pewnością wzrośnie.

Na Instagramie mężczyzna jest obecny jako @jaroszek.daniel. Dotąd zebrał blisko 400 obserwujących, a poza zdjęciami z planu „TTBZ” dzieli się z nimi także swoim życiem prywatnym.

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top