Connect with us
daria ładocha
Fot. YouTube / tvnpl

Telewizja

Kim jest Daria Ładocha, coraz większa gwiazda telewizji TVN?

Kim jest Daria Ładocha? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę dziennikarki i trenerki zdrowia, która dzięki telewizji TVN stała się bardzo popularna.

Daria Ładocha – kim jest?

Przede wszystkim Daria Ładocha jest ekspertką kulinarną w Instytucie Sztuki Kulinarnej w Warszawie, a także dyplomowany coachem zdrowia. Specjalizuje się w dziedzinie zdrowego żywienia, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Prowadzi bloga o nazwie “Mamałyga“. Rzekomo miał być on jedynie biblioteką przepisów, a stał się bardzo popularnym blogiem kulinarnym. Trzeba jednak przyznać, że wraz ze wzrostem popularności Ładochy ucierpiała mocno regularność wpisów, a co za tym idzie popularność całej witryny.

Sama o sobie mówi, że jest także urodzoną globtroterką, która poszukuje na całym świecie inspiracji kulinarnych oraz niesamowitych przygód.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Małgorzata Tomaszewska. Co wiadomo o znanej prezenterce telewizyjnej?

Jednak to oczywiście nie z tych aktywności stała się popularna. Jej rozpoznawalność skokowo wzrosła po objęciu roli prowadzącej w popularnym show “Ameryka Express”. Zastąpił tam Agnieszkę Woźniak-Starak, która nie chciała prowadzić programu po tragicznej śmierci jej męża.

Od 2014 roku pojawia się regularnie w “Dzień Dobry TVN” jako ekspert żywieniowy, co z całą pewnością pomogło jej w objęciu nowej funkcji. W 2016 roku wzięła także udział w show TVN-u “Agent – Gwiazdy”, co z kolei wpłynęło na jej popularność. Co ciekawe, wygrała ten program.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

Kariera

Ładocha ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, więc jej związki z mediami absolutnie nie są przypadkowe.

Poza wskazanymi wyżej aktywnościami prowadzi program kulinarny na antenie Food Network.

Wielu z nas może ją także znać z sieci handlowej Lidl, którą Ładocha reklamowała przez kilka lat zaczynając od 2017 roku. W roli ambasadora marki zastąpiła inną gwiazdę TVN – Dorotę Wellman.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Wydała też cztery książki o zdrowym odżywaniu. Z jej przepisami ukazały się także wydawnictwa TVN-u “Pysznie i zdrowo od rana do wieczora”, a także Lidla “Rodzinna kuchnia Lidla”. Poza tym jest pasjonatką tajskiej kuchni – na rynku są już dwa wydawnictwa Ładochy na ten temat – „Kuchnia tajska bez THAIemnic” oraz „W mojej tajskiej kuchni”.

Co ciekawe, jest także współzałożycielką agencji reklamowej 4DB.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

Wiek, rodzina

Daria Ładocha urodziła się w 1982 roku, ma więc 40 lat. Jej partnerem od wielu lat jest Bartek Kulita. Tak naprawdę o mężczyźnie niewiele wiadomo.

Para ma dwie córki – Laurę i Matyldę. Dziewczynki mają odpowiednio 8 i 13 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

Daria Ładocha w mediach społecznościowych

Życie prywatne oraz zawodowe autorki można śledzić za pośrednictwem Instagrama, gdzie występuje jako @darialadocha i zgromadziła już ponad 167 tys. obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Ładocha (@darialadocha)

5/5 (liczba głosów: 9)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top