Connect with us
Dariusz Dziektarz
Fot. Twitter/@OficjalneZero i YouTube @KanalZeroPL

Telewizja

Dariusz Dziektarz. Kim jest nowy prowadzący Kanału Zero?

Kim jest Dariusz Dziektarz? Nowy członek redakcji Kanału Zero, to celebryta, ale ze świata… przyrody. Czym się wcześniej zajmował? Ile ma lat? Co jeszcze o nim wiemy?

Kim jest Dariusz Dziektarz? Kanał Zero

Dariusz Dziektarz został niedawno ogłoszony nowym członkiem redakcji YouTubowego Kanału Zero. Będzie w nim odpowiadał za programy o tematyce przyrodniczej. Jednak kim właściwie jest? Dariusz Dziektarz mieszka w gminie Bochnia. Tam też do tej pory pracował. Jest wielkim fanem natury, a jego głównym konikiem są najróżniejsze owady, o których wie bardzo wiele.

Swoimi niecodziennymi spostrzeżeniami dzieli się z internautami na swoim profilu na Twitterze/X. To właśnie tam zyskał większy rozgłos, dzięki swojej regularności, intrygującym treściom wpisów i ogromie wiedzy. Ma wielu fanów, którzy skrupulatnie czytają jego ciekawostki, a teraz dołączy do ambitnego projektu kanału na YouTube. Może to być przełom w jego dotychczasowej karierze.

Czym Dziektarz będzie się zajmował w Kanale Zero?

Krzysztof Stanowski ogłosił Dariusza Dziektarza dziennikarzem Kanału Zero 25 stycznia 2024 roku. Wiadomo było, że będzie zajmował się tam omawianiem kwestii przyrodniczych. Dzięki filmowi-wizytówce na Kanale Zero mogliśmy się dowiedzieć, że głównym tematem programów Dariusza Dziektarza będzie polska przyroda.

Leśnik ma skupić się w swoich produkcjach na tym, z czym każdy Polak ma kontakt. Ponadto w swoich programach ma w planach poruszać ciekawe teorie przyrodnicze wywodzące się z popkultury. Jako przykład podał kontrolowanie umysłów organizmów przez grzyby wzorem fabuły The Last of Us.

Kariera, książka

Nowy członek Kanału Zero, to nie tylko miłośnik natury z pasji. Przyroda to także część jego pracy. Do tej pory był zatrudniony jako specjalista Służby Leśnej w Zespole ds. Komunikacji Społecznej w Bochni. Jednak trzeba przyznać, że Dariusz Dziektarz to ambitna osoba. Poza pracą nad swoimi programami w Kanale Zero, prowadzeniu swoich social mediów, a także codziennym obowiązkom, znalazł on czas na napisanie książki.

Jej tytuł to „Rozejrzyj się. Fascynujący świat polskiej przyrody”. Premiera zaplanowana jest na wiosnę bieżącego roku, a odpowiadać będzie za nią wydawnictwo Powergraph. Trudno o znalezienie informacji dotyczących innych pasji Dariusza Dziektarza. Przyrodnik raczej stroni od pokazywania prywatnej strony w internecie.

Dariusz Dziektarz – Twitter/X

Konto Dariusza Dziektarz na Twitterze/X to @ddziektarz. Jego publikowane tam przyrodnicze ciekawostki i newsy ze świata natury przeglądają setki tysięcy osób. Leśnik z Bochni założył konto w listopadzie 2019 roku. Od tego czasu zebrał prawie 35 tysięcy obserwujących. Najpewniej liczba ta zwiększy się wraz ze zwiększeniem się popularności jego wystąpień w Kanale Zero.

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top