Connect with us
Dawid Narożny
Fot. Instagram @dawidnarozny

Kultura

Kim jest Dawid Narożny? [disco polo, mma, związki, dzieci]

Dawid Narożny – co wiadomo o byłym wokaliście zespołu disco polo „Piękni i Młodzi”, a także zawodniku Prime Show MMA? W tym newsie dowiecie się wszystkiego na temat jego życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest Dawid Narożny?

Kim jest Dawid Narożny? To jeden ze znanych wykonawców disco polo, znany głównie z zespołu „Piękni i Młodzi”. Obecnie rozwija jednak karierę solową pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Poza tym został zawodnikiem mma, dołączając do federacji Prime Show MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Kariera muzyczna

Muzyka dla Dawida Narożnego była od zawsze pasją, z którą wiązał swoją karierę zawodową. W 2012 roku założył zespół disco polo „Piękni i Młodzi” razem z ówczesną żoną Magdaleną Narożną i Danielem Wilczewskim.

Na początku działali na małą skalę, grając głównie na weselach, ale z czasem ich popularność zaczęła bardzo szybko rosnąć. W 2013 dodali pierwsze utwory na serwis YouTube, a rok później wzięli udział w programie „Must Be The Music” co przyniosło im jeszcze większą rozpoznawalność.

Ich największe hity takie jak „Ona jest taka cudowna”, „Tak już bez Ciebie” czy „Kocham się w Tobie „osiągnęły po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a oni występowali na największych imprezach muzycznych w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Magdalena Narożna. Co wiadomo o wokalistce zespołu "Piękni i młodzi"?

W 2019 r. Magdalena i Daniel Narożni rozstali się. Mimo początkowych zapewnień, że nie wpłynie to na zespół, kilka miesięcy później doszło do rozłamu, a „Piękni i Młodzi” wydali oświadczenie o wykluczeniu Daniela Narożnego z zespołu. Jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Od tego momentu artysta pracuje nad solową karierą, ale nie przynosi mu to aż takiej popularności, na jaką mógł liczyć wcześniej. Utwory w serwisie YouTube cieszą się różnym zainteresowaniem, choć wiele z nich odnotowało co najmniej kilkaset tysięcy wyświetleń.

 

MMA

W ostatnim czasie Dawid Narożny postanowił szukać nowych wyzwań. Mężczyzna dołączył do Prime Show MMA, a więc polskiej federacji organizującej gale typu freak fight show.

19 lutego 2022 wziął udział w pierwszej gali, a jego przeciwnikiem był Adrian Salamon – youtuber o pseudonimie Medusa. Pojedynek zakończył się przegraną bohatera tego tekstu po około 20 sekundach walki. Póki co nieznane są dalsze sportowe plany Narożnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Wiek, rodzina, dzieci

Dawid Narożny ma 32 lata, urodził się bowiem 12 października 1989 roku. Pochodzi z Łomży.

Dwukrotnie brał ślub. Jego pierwszą żoną była wspominana wcześniej Magdalena Narożna, z którą ma córkę Gabrielę. Ślub wzięli w 2012 roku, ale po 7 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód. Z córką nagrał już kilka piosenek.

 

Wokalista dość szybko poukładał sobie jednak życie. Jego nową partnerką została Joanna z domu Martynów. Już w 2020 roku zostali rodzicami, kiedy na świat przyszedł ich syn Marcel. 12 sierpnia 2021 roku wzięli ślub w Górach Sowich, zaledwie miesiąc po zaręczynach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Dawid Narożny w mediach społecznościowych

Dawid Narożny ma konto na Instagramie. Znajdziemy go tam pod nazwą @dawidnarozny, a profil obserwuje na ten moment 71 tys. osób. Wcześniej prowadził też drugie konto – @dawidnaroznyofficial, ale od kilku miesięcy nic tam już nie publikuje. Na profilu nie brakuje zdjęć dotyczących życia zawodowego, ale większość stanowią te z życia prywatnego.

Poza tym ma profil na Facebooku, który zgromadził 294 tys. polubień fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top