Connect with us
Kim jest Denis Załęcki clout mma bad boy wiek waga wzrost rekord ile ma lat córka
Fot. YouTube / @FANSPORTU

Sport

Denis „Bad Boy” Załęcki. Kim jest zawodnik Clout MMA?

Kim jest Denis Załęcki? Bad Boy będzie walczył w walce wieczoru na Clout MMA 2. Co wiadomo o tym zawodniku gal freak fight?

Kto to Denis Załęcki? Bad Boy Clout MMA

Jak brzmi nazwisko Bad Boya? To Denis Załęcki. Zastanawialiście się, skąd pochodzi? Urodził się w Toruniu, gdzie spędził większość życia i się wychował. Prywatnie jest zagorzałym kibicem zespołu Elana Toruń. Był członkiem ekipy „Młoda Elana”. Specjalizuje się w sztukach walki. Jako młody chłopak trenował karate kyokushin. Później przerzucił się na MMA. Jest mistrzem Polski w kickboxingu. Zdobył też brązowy pas w karate. Denis Załęcki, to również doświadczony zawodnik w walkach ulicznych, a także na gołe pięści.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Brylantynka. Kim jest zawodniczka Fame MMA?

Największą rozpoznawalność dał mu kontrakt z High League. To właśnie w ramach tej federacji stoczył pojedynek z Alanem Kwicińskim. Ta rywalizacja, która była okraszona napiętą atmosferą na konferencjach prasowych oraz wieloma uszczypliwościami pomogła zasłynąć Bad Boyowi w świecie freak fightów. Teraz powinniście już mniej więcej wiedzieć, kim jest Denis Załęcki, znany jako Bad Boy. Jednak zachęcamy do poznania go bliżej w reszcie tekstu.

Kariera w MMA. Rekord

Bad Boy zaczął pokazywać się szerzej światu MMA w 2020 roku. Zawalczył w federacji Wotore, która organizuje walki na gołe pięści. Przegrał tam pojedynek z Markiem Samociukiem, ale dalej rozwijał się w kierunku mieszanych sztuk walki. Później zaliczył bardzo dobry występ podczas turnieju Gromda 3. Został tam zatrzymany przez Wasyla Hałycza.

Następnie przyszedł przełomowy okres w karierze zawodnika MMA. Denis Załęcki w 2022 roku podpisał kontrakt z High League i stał się jedną z twarzy federacji. W swoim debiucie zawalczył z Alanem „Alanikiem” Kwiecińskim. Duże emocje wokół tego pojedynku rozładowały się w oktagonie. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł Bad Boy, a to otworzyło mu szansę do wielkiej kariery.

Walka z Arturem Szpilką

Chyba najtrudniejszym przeciwnikiem, z którym mierzył się Denis Załęcki, był utytułowany pięściarz, Artur Szpilka. Panowie stanęli naprzeciw siebie przy okazji gali High League 4. Bad Boy nie był faworytem tego pojedynku i poległ w rywalizacji z wielkim bokserskim mistrzem. W marcu 2023 roku wystąpił jeszcze podczas gali High League 6, gdzie przegrał także z Pawłem Tyburskim. Niedługo później High League upadło.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wojciech "Rekordzista" Sobierajski. Kim jest zawodnik Clout MMA?

Denis Załęcki. Clout MMA

Na początku września 2023 roku ogłoszono walkę wieczoru gali Clout MMA 2, która zaplanowana jest na 28 października bieżącego roku. Rywalem Bad Boya będzie Daniel Omielańczuk znany z występów w KSW. Ile zarobi za walkę Denis Załęcki? Niestety, ale takie informacje są poufne i nie mamy do nich dostępu. Jednakże biorąc pod uwagę, że mówimy o walce wieczoru, kwota może być bardzo wysoka.

Denis Załęcki. Wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Denis Załęcki? Wiek zawodnika jest powszechnie znany. Bad Boy przyszedł na świat w Toruniu w 1997 roku. Oznacza to, że ma 26 lat. A ile waży? Bad Boy to zdecydowanie zawodnik wagi ciężkiej, jego waga oscyluje w okolicach 100 kilogramów. Natomiast wzrost Denisa Załęckiego to 185 cm.

Bad Boy. Instagram, social media, córka

Torunianin jest popularną personą w social mediach. Jego Instagram @bad_boy_denis_ osberwuje ponad 200 tysięcy osób. Pokazuje tam kulisy przygotowań, a także córkę Mię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Super Mario. Kim jest charakterystyczny uczestnik gali Clout MMA?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top