Connect with us
dominik durniat
Fot. Instagram @ddreporterrr

Sport

Dominik Durniat. Co wiadomo o komentatorze KSW na Viaplay?

Dominik Durniat – kim jest komentator KSW w Viaplay? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat jego życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Dominik Durniat?

Kim jest Dominik Durniat? To konferansjer, dziennikarz oraz komentator telewizyjny związany ze sportami walki. Jak sam wskazuje, zajmuje się także copywritingiem, social mediami i edycją wideo. Prawdziwy człowiek orkiestra!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Kawulski - co wiadomo o współzałożycielu polskiej federacji KSW?

Pochodzi z Poznania, gdzie też studiował na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Ukończył studia na kierunkach Administracja oraz Filologia Polska. W ramach swojej pracy dyplomowej tworzył pierwszy polski słownik języka związanego z mieszanymi sztukami walki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik Durniat (@ddreporterrr)

Kariera w mediach

Przez większość zawodowego życia związany był z Polsatem Sport. W tym czasie skomentował ponad 100 gal znanych organizacji – UFC, KSW, Babilon MMA, FEN i wielu innych. Brał także udział w programach o sportach walki „Koloseum” czy przeprowadzał wywiady ze znanymi osobami, m.in. Daną White’em.

W listopadzie 2021 r. podjął decyzję, aby rozstać się ze stacją mającą słońce w logo i związać się z Viaplay. Wszystko ma oczywiście związek z przejęciem przez tę platformę praw do transmitowania gal KSW. Dominik Durniat prowadzi bowiem wydarzenia związane z galami KSW, zajmuje się mediami społecznościowymi organizacji, a także kontaktuje i opiekuje się zawodnikami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 13 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

W przeszłości współpracował także z serwisem mmarocks.pl, a także – w znacznie mniejszym stopniu – ze sportowefakty.wp.pl. W telewizji pracował natomiast dla TVN Turbo oraz Extreme Sports Channel. Co ciekawe, był także choreografem scen walki dla głośnego filmu „Underdog”, dla którego prowadził także działania w social media.

Cały czas prowadzi natomiast swój autorski podcast „ddreportertv”, którego można posłuchać m.in. w serwisie Spotify.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik Durniat (@ddreporterrr)

Wiek, rodzina, partnerka

Dominik Durniat urodził się w 1991 roku, ma więc 30 lat.

Związany jest z Zuzanną Czechowską, o której jednak niewiele wiadomo. Mężczyzna od czasu do czasu wrzuca wspólne zdjęcia z kobietą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik Durniat (@ddreporterrr)

Dominik Durniat w mediach społecznościowych

Dominika Durniata można spotkać w każdym z najpopularniejszych mediów społecznościowych. Największą widownię zgromadził na YouTube, gdzie jako „ddreporter TV” zebrał już 13,3 tys. subskrybentów, a jego filmy odtworzono blisko 2,9 mln razy. Ponad 4,5 tys. osób obserwuje go natomiast na Twitterze, gdzie regularnie prowadzi dyskusje na temat mma i nie tylko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Na Instagramie jest obecny jako @ddreporterrr i zebrał już blisko 3 tysiące obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia i filmy głównie z życia zawodowego. Na Facebook obserwuje go natomiast ponad 1,4 tys. osób. Jest tam jednak zdecydowanie mniej aktywny niż chociażby na Twitterze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominik Durniat (@ddreporterrr)

5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top