Connect with us
Dominika Bilska
Fot. Instagram @dominikabilska

Lifestyle

Dominika Bilska. Co wiadomo o byłej ring girl?

Dominika Bilska przez wiele lat należała do najbardziej znanych ring girl. Z czasem porzuciła tą karierę na rzecz innych projektów. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego i prywatnego? W tym newsie zdradzamy najważniejsze informacje.

Kim jest Dominika Bilska?

Kim jest Dominika Bilska? To była ring girl, a obecnie, modelka, fitnesska i influencerka, zaliczyła także epizod aktorski.

Kariera Bilskiej jako ring girl trwała pięć lat. Brała w tym czasie udział w największych galach sportów walki KSW. Próbowała także sił w konkursach piękności. Została m.in. lauretką Queen of Poland 2012. W 2016 roku wybrano ją najładniejszą polską ring girl. Natomiast rok później zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur, a także Miss Madonis i Miss Fabrelic podczas gali Miss Wielkopolski 2017.

W 2018 roku podjęła decyzję o zakończeniu kariery Ring Girl, na rzecz bikini fitness. Trenowała pod okiem Akopa Szostaka, jednego z najbardziej znanych trenerów sportów sylwetkowych. Współpraca okazała się owocna – zdobyła tytuł mistrzyni Polski w fit model. Na koncie ma także sukces na arenie międzynarodowej. Na mistrzostwa Europy fit model wywalczyła drugie miejsce.

Poza tym w 2014 zagrała w serialu telewizji Polo TV – „Miłość w rytmie disco”. Na casting do serialu zaproszona została przez swoją agencję modelek. Epizod ten traktuje jednak jako przygodę i nie zamierza raczej próbować swoich sił w aktorstwie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ula Toczko. Co wiadomo o seksownej ring girl?

Częściowo wróciła do sportów walki – obecnie jest managerką ring girl w Fame MMA. Ma także zgoła inne zajęcie – prowadzi swój salon kosmetyczny, w którym zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Bilska (@dominikabilska)

Wiek, rodzina

Dominika Bilska ma 30 lat, urodziła się 28 września 1991 roku w Pruszkowie.

Na temat jej życia prywatnego raczej trudno znaleźć jakiekolwiek informacje. Jeśli wierzyć statusowi związku na jej prywatnym profilu na Facebooku – obecnie jest wolna.

Nie ma także dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Bilska (@dominikabilska)

 

Dominika Bilska w mediach społecznościowych

Dominika Bilska aktywnie prowadzi dwa konta na Instagramie – prywatne i związane z jej zawodem. Jest tam obecna pod nazwą @dominikabilska, a profil obserwuje już 311 tys. osób. Regularnie dodaje zdjęcia o różnej tematyce, dużo jest również postów sponsorowanych. Drugi profil to makijaz_permanentny_bilska, zgromadził do tej pory 5803 fanów. Poza tym ma też konto na Tiktoku, ale nie dodaje filmów zbyt często.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top