Connect with us
dominika grosicka
Fot. YouTube / Futbolfejs

Sport

Kim jest Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego?

Kim jest żona piłkarza Kamila Grosickiego? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat Dominiki Grosickiej.

Kim jest Dominika Grosicka?

Dominika Grosicka jest znana szerokiej publiczności jako żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego.

Pochodzi z Wolsztyna (woj. Wielkopolskie).

Dominika Grosicka w przeszłości była modelką. Ostatnie 10 lat podporządkowała natomiast roli żony i matki. Jak sama przyznaje, nie żałuje tych wszystkich lat poświęconych rodzinie.  Niedawno postanowiła jednak spełniać marzenia i zaczęła rozwijać swoją pasję, którą jest makijaż.

Kobieta chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami makijaży, zamieszcza również filmy z tutorialami i organizuje live’y dla swoich fanek. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznała, że możliwość realizacji swojej pasji daje jej dużo radości. Grosicka chciałaby być niezależna i w przyszłości zająć się tym nawet zawodowo. Niestety, ze względu na częste zmiany miejsca zamieszkania, te plany na razie musi odłożyć na później.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Kiedy para wzięła ślub?

Kamil Grosicki oświadczył się w 2010 roku w trakcie obozu treningowego Jagielloni Białystok w Turcji. Para ślub wzięła rok później, 7 października 2011 roku, w Mostach pod Szczecinem. Wesele odbyło się w pałacyku w Maciejowie. Warto zauważyć, że kobieta zdecydowała się na ten ruch w młodym wieku – mając zaledwie 23 lata.

Wiek, rodzina, dzieci

Dominika Grosicka urodziła się 13 maja 1987 roku. Ma więc 34 lata.

Grosicka wychowuje z mężem dwójkę dzieci. Parze w 2012 roku urodziła się córka Maja. Kobieta ma jeszcze syna Marcela z poprzedniego związku, którego urodziła w wieku zaledwie 17 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Kobieta regularnie pokazuje się na zdjęciach z mężem i dziećmi. Bez żadnej wątpliwości można stwierdzić, że tworzą bardzo zgraną i kochającą się rodzinę.

Dominika Grosicka w mediach społecznościowych

Grosicka powadzi swój profil na Instagramie: @dominikagrosicka. Obserwuje ją tam 144 tysiące użytkowników. W ostatnim czasie skupia się on oczywiście na jej pasji, jednak chętnie dzieli się też z obserwatorami codziennymi zdjęciami  z rodziną i znajomymi.

Czy to jednak z najpiękniejszych polskich WAGs? Oceńcie sami na podstawie zdjęć powyżej.

4.8/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top