Connect with us
Łukasz Kaczmarek żona Dominika Kaczmarek Kim jest żona Łukasza Kaczmarka
Fot. Instagram / domi.kaczmarek i lukasz_kaczmarek.94

Sport

Dominika Kaczmarek. Kim jest żona siatkarza, Łukasza Kaczmarka?

Łukasz Kaczmarek to gwiazda reprezentacji Polski w siatkówce. Kim jest żona Łukasza Kaczmarka? Partnerka siatkarza nie ma przed nami tajemnic.

Kim jest Dominika Kaczmarek?

Łukasz Kaczmarek to reprezentant Polski w siatkówce. Siatkarz poza złotem Ligi Narodów, ma na koncie także wiele sukcesów klubowych. Pochodzi z Krotoszyna niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Właśnie w tym miejscu urodził się, wychował i spędził część życia. Z Krotoszyna pochodzi również żona Łukasza Kaczmarka, która była wielkim wsparciem siatkarza między innymi podczas finału Ligi Narodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agnieszka Zatorska (Ludkiewicz) - kim jest żona Pawła Zatorskiego?

Połączyła ich wielka miłość, a zespoili ją poprzez zawarcie związku małżeńskiego. Miało to miejsce w 2016 roku. Od tej pory żona Łukasza Kaczmarka wspiera go na każdym kroku. Często robi to z wysokości trybun. Dominika Kaczmarek pokazuje się u boku siatkarza również podczas gal. Jak każda z żon kadrowiczów zna się bardzo dobrze z pozostałymi rodzinami w reprezentacji Polski. Małżeństwo było gościem podczas wielu spotkań, na które zabierane są partnerki zawodników.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Kaczmarek (@domi.kaczmarek)

Dzieci Dominiki i Łukasza Kaczmarka

Para spędziła wiele lat razem. Nic więc dziwnego, że państwo Kaczmarek zdecydowali się na powiększenie rodziny. Dzieci Łukasza Kaczmarka urodziły się w sierpniu 2017 roku oraz wrześniu 2021 roku. Pociechy pary to dwie dziewczynki. Starsza nosi imię Kalina, a młodsza Pola. Są to dość unikalne imiona, ale nie można odmówić im uroku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Kaczmarek (@domi.kaczmarek)

Praca i hobby

Dominika Kaczmarek zajmuje się dziećmi i domem. Jest idealną panią domu. Pod opieką poza dziećmi, mężem i mieszkaniem ma także psa rasy West Highland white terrier. Śliczny czworonóg ma specjalne miejsce w sercu zarówno Łukasza Kaczmarka, jak i jego żony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Klaudia Karch. Kim jest partnerka Mikołaja Sawickiego, siatkarza?

Żona Łukasza Kaczmarka. Informacje szczególne

Partnerka Łukasza Kaczmarka to kobieta, która dba o swój wygląd. Jej cechy szczególne to okulary, błąd włosy i promienny uśmiech. Jeśli chodzi o wiek żony Łukasza Kaczmarka, to wynosi on około 30 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Kaczmarek (@domi.kaczmarek)

Dominika Kaczmarek. Instagram, social media

Dominika Kaczmarek jest obecna w mediach społecznościowych. Jednakże nie śledzi jej zbyt wiele osób. Żona Łukasza Kaczmarka ma konto na Instagramie. Nazywa się @domi.kaczmarek. Kobieta wstawia tam głównie zdjęcia z dziećmi, a także mężem i psem. Pokazuje światu, w jaki sposób spędza wolny czas z całą rodziną. Obserwuje ją tam ponad 2 000 osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Wilfredo Leona - kim jest partnerka siatkarza, Małgorzata Leon?

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top