Connect with us
dominika robak
Fot. Instagram @robaleek

Sport

Dominika Robak. Kim jest piękna narzeczona Kamila Grabary?

Kim jest i czym zajmuje się piękna narzeczona Kamila Grabary? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat życia prywatnego i kariery zawodowej Dominiki Robak.

Kim jest Dominika Robak?

Kim jest Dominika Robak? Kobieta od kilku lat jest znana jako najpierw dziewczyna, a potem narzeczona Kamila Grabary, bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Kobieta na co dzień pracuje jednak w zupełnie innej branży – modelingu. Jako modelka jest związana z dwoma agencjami – AS Management w Polsce oraz Major Models we Włoszech.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Iga Wysocka. Kim jest dziewczyna Krystiana Bielika?

W swojej karierze współpracowała już z wieloma znanymi markami i projektantami. Były wśród nich także bardzo znane, sieciowe marki, takie jak Cropp czy Top Secret. Wiele zdjęć z jej kariery możecie znaleźć na stronie majormilano.it. Tam też znajdziecie jej wymiary.

Przygodę z modelingiem zaczęła w wieku 14 lat, a na jej początku jej największym wzorem była Anja Rubik. Niedługo później mogła współpracować ze swoją idolką, ponieważ znalazła się w tej samej agencji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez D. Robak (@robaleek)

Związek z Kamilem Grabarą

Para rozpoczęła spotykać się w marcu 2019 roku, więc jest ze sobą już kilka ładnych lat.

Piłkarz zupełnie niespodziewanie oświadczył się wybrance swojego życia już w kolejnym roku – w lipcu 2020 r. Dominika Robak – zaskoczona, ale i szczęśliwa – powiedziała „tak”. Od blisko dwóch lat para jest więc zaręczona.

Kobieta bardzo kocha swojego przyszłego męża. Po zdobyciu przez niego mistrzostwa Danii przygotowała emocjonalny wpis na Instagramie, w którym nie brakło personalnych odniesień. „jestem przeszczęśliwa ze widziałam to wszystko na własne oczy od samego początku, ze byliśmy w tym razem! To Twoje pierwsze mistrzostwo, ale na pewno nie ostatnie 😜 jestem dumna, kocham Cię!” – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kamil_grabara1

Wiek, rodzina, dzieci

Dominika Robak pochodzi ze Słupcy w województwie wielkopolskim.

Narzeczona Kamila Grabary urodziła się w 1998 roku, ma więc 24 lata.

Para jak dotąd nie ma dzieci. W pierwszej kolejności Dominika Robak i Kamil Grabara myślą pewnie o ślubie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kamil_grabara1

Dominika Robak w mediach społecznościowych

Narzeczona Kamila Grabary jest obecna na Instagramie, gdzie możecie obserwować ją jako @robaleek. Do tej pory zebrała już blisko 44 tysiące obserwujących, a liczba ta z pewnością będzie rosła wraz ze wzrostem popularności jej partnera. Na profilu zamieszcza zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i kariery modelki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez D. Robak (@robaleek)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top