Connect with us
kim jest partner mąż dominiki tadrowski julien dzieci
Fot. YouTube / @TVNFashion

Telewizja

Dominika Tadrowski. Kim jest Julien Tadrowski, mąż uczestniczki Top Model?

Dominika Tadrowski to jedna z uczestniczek nowej edycji Top Model. Na castingu wspierała ją rodzina. Kim jest mąż Dominiki Tadrowski?

Kim jest Julien Tadrowski? Mąż Domniki, uczestniczki 12. edycji Top Model?

Dominika Tadrowski to matka dwójki cudownych dzieci, z którymi mieszka w Lublinie. Do tej pory skupiała się głównie na wychowywaniu pociech, jednak postanowiła zacząć walczyć o marzenia. Zgłosiła się do programu Top Model i przeszła casting. Podczas pokazu był obecny z nią mąż. Julien Tadrowski, ponieważ tak nazywa się mąż Dominiki Tadrowski trzymał za nią kciuki na miejscu. Niespodziewanie został wywołany do sesji zdjęciowej razem z ukochaną i ich dziećmi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Gryc. Kim jest partnerka Mateusza Borkowskiego, biegacza?

Wynik wspomnianej sesji możecie zobaczyć w poście umieszczonym poniżej. Jurorzy byli zachwyceni tym jak prezentuje się cała rodzina.

Julien Tadrowski i Dominika Tadrowski – Dzieci, kiedy wzięli ślub?

Oczywiście już wcześniej było wiadome, że Dominika Tadrowski przejdzie dalej. Stało się tak, gdyż po pokazie w stroju kąpielowym jurorom opadła szczęka. Matka dwójki pociech miała nienaganną figurę. Gdy wyszła na wybieg Top Model show delikatnie skradł jej starszy, 7-letni syn, Aleksander. Chłopak zachwalał wdzięki mamy oraz był przy tym bardzo niewinny. Natomiast wielu fanów programu może ciekawić, kiedy para wzięła ślub. Zakochani stanęli na kobiercu w 2017 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tadrowski (@tadro_17)

Mąż Domniki Tadrowski. Czym się zajmuje, gdzie gra?

Jak sama uczestniczka Top Model zdradziła podczas castingu, jej partner zajmuje się profesjonalną grą w piłkę nożną. Gdzie gra Julien Tadrowski? Karierę zaczynał we francuskim Lille. Podczas występów w młodzieżówkach francuskiego zespołu dostał szansę na debiut dla młodzieżowej reprezentacji Polski. Jednak nie przebił się tam do pierwszego zespołu i w poszukiwaniu szans na grę w 2012 roku przeszedł do Arki Gdynia. W podobnym czasie zaczął grać dla reprezentacji Polski U-21, gdzie wystąpił w 4 spotkaniach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Marcin "Xayoo" Majkut. Kim jest zawodnik Fame MMA?

Po pól roku Julien Tadrowski zmienił Arkę na ekstraklasową Pogoń Szczecin. Zagrał w niej dwa spotkania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce przeciwko Wiśle Kraków oraz Lechowi Poznań. Jak się później okazało, to były jego jedyne mecze na tym poziomie. Kariera środkowego obrońcy nie potoczyła się dalej tak, jakby to sobie wymarzył. Odwiedzał jeszcze wiele klubów z niższych lig, takich jak Górnik Łęczna, Dolcan Ząbki, Widzew Łódź, gdzie był wypożyczany z Pogoni Szczecin w poszukiwaniu formy. W końcu w 2015 roku odszedł z „Portowców” do Motoru Lublin. Tam osiedlił się z rodziną na stałe.

Dla tamtejszego zespołu rozegrał ponad 50 spotkań i strzelił 4 bramki. W 2018 roku odszedł do Stali Rzeszów, skąd szybko odszedł do jeszcze mniej prestiżowych klubów. Obecnie mąż Dominiki Tadrowski gra na pozycji środkowego obrońcy w drugim zespole Legii Warszawa. Grywa regularnie na poziomie 3. ligi.

Partner Dominiki Tadrowski z Top Model. Skąd pochodzi i ile lat ma Julien Tadrowski?

Jak można się domyślić Julien Tadrowski nie urodził się w Polsce. Mąż modelki pochodzi z francuskiego Roncq nieopodal Lille. Ile ma lat? Mąż Dominiki Tadrowski urodził się tam 17 maja 1993 roku. Oznacza to, że nie tak dawno temu skończył 30 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tadrowski (@tadro_17)

Julien Tadrowski. Instagram, social media

Oczywiście swoją karierę, a także wspólne momenty z życia Juliena i Dominiki można śledzić na ich kontach na Instagramie. Piłkarz Legii II Warszawa prowadzi profil o nazwie @tadro_17. Natomiast jego żona publikuje kulisy ich wspólnego życia na koncie @dominika.tadrowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Nick Sinckler. Kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top