Connect with us
don kasjo kasjusz życiński
Fot. YouTube / FAME MMA

Sport

Kim jest Don Kasjo, gwiazda „Warsaw Shore” i Fame MMA?

Don Kasjo to samozwańczy król internetu i nie tylko. W tym artykule dowiecie się wszystkiego o być może największej, ale na pewno najbardziej kontrowersyjnej, gwieździe Fame MMA.

Kontrowersyjna sylwetka

Pochodzący z Iławy 29-letni Kasjusz „Don Kasjo” Życiński może być odbierany tylko i wyłącznie na dwa sposoby. Można całkowicie go uwielbiać albo nienawidzić. Wszystko za sprawą jego wyjątkowej osobowości, ogromnego ego i aroganckiego stylu bycia. Przez to, bardzo dużo osób do niego „startuje” i go prowokuje. Tak naprawdę mało kto ma jednak odwagę skonfrontować się z nim twarzą w twarz. A to dlatego, że wszyscy oni wiedzą, że Kasjo umie się bić.

Jest on amatorskim bokserem, choć jak sam to nazywa – pięściarzem. Nie mamy jednak do czynienia z byle kim, bowiem Kasjusz Życiński wchodził do ringu ponad siedemdziesiąt razy. Jeden z tych pojedynków stoczył nawet z podwójnym wicemistrzem olimpijskim, Adylbekiem Niyazimbetowem. Ponadto, Don Kasjo to brązowy medalista mistrzostw Polski z 2014 roku. Większość obserwatorów amatorskich sportów walki zna go jednak z kariery Fame MMA, gdzie nie ma sobie równych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasjusz Życiński (@donkasjo)

Człowiek od ustalania zasad – Kasjo w Fame MMA

Samozwańczy król rządzi i dzieli w federacji Fame MMA. Don Kasjo na ten moment walczył czterokrotnie, wygrywając wszystkie pojedynki. Wiele osób bierze jednak sporą poprawkę na ten rekord. Zauważają bowiem oni, że Kasjusz zawsze manipuluje ustaleniami warunków kontraktu kolejnych walk. Kasjo, jest pięściarzem, więc preferuje boks i to właśnie w tej formule odbędzie się jego najbliższa walka z Normanem Parke.

Podobnie było z jego ostatnim starciem, kiedy to właśnie w boksie pokonał Marcina Najmana. Ci, którzy śledzą kolejne gale Fame MMA, pamiętają, że werdykt tego pojedynku nie rozstrzygnął się w czystym pojedynku na pięści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasjusz Życiński (@donkasjo)

Ponadto wcześniej Kasjo naciskał na pojedynki z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem oraz Łukaszem Lupą w formule kickboxingu. Żaden z nich tego nie chciał i obaj nalegali na zmianę na mma. Z Ambro wygrał bez większych problemów, a do pojedynku z Lupą nigdy nie doszło przez kontuzję „Don Kasjo”.  Nie oznacza to jednak, że Życińskiemu można odbierać mu umiejętności w mieszanych sztukach walki. Dwukrotnie w tej formule udało mu się wygrać i to z naprawdę dobrymi rywalami w postaci Adriana Polaka i Macieja Rataja.

Skąd jeszcze możemy znać Don Kasjo?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński jest znany ze swoich występów w popularnym programie Warsaw Shore, z którego możemy kojarzyć innych zawodników Fame MMA, Wojtka Golę oraz Ewelinę „Ewelonę” Kubiak. Właśnie ten program sprawił, że Don Kasjo trafił do szerszego grona odbiorców. Ludzie polubili jego imprezowy styl życia oraz osobowość bez żadnych kompromisów i kompleksów. Następnie postanowił wziąc udział zarówno w Top Model oraz „Ex na plaży”.

 

Ponadto Don Kasjo zajmuje się tworzeniem filmów na YouTube i produkcją muzyki. Jego najpopularniejszym utworem odtworzonym 2,1 miliona razy, jest piosenka „Don Kasjo Król” do której wychodzi na swoje walki w Fame MMA. Ogólnie na jego kanale subskrypcję zostawiło 155 tysięcy osób. Profil na Instagramie kontrowersyjnego twórcy zebrał już natomiast ponad 480 tysięcy obserwujących.

4.9/5 (liczba głosów: 9)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top