Connect with us
partnerka jana błachowicza
Fot. Instagram @d.jurkowska87

Sport

Partnerka Jana Błachowicza. Kim jest Dorota Jurkowska?

Kim jest partnerka Jana Błachowicza i co o niej wiadomo? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat Doroty Jurkowskiej, wybranki serca polskiego mistrza UFC.

Kim jest partnerka Jana Błachowicza?

Kim jest partnerka Jana Błachowicza? To Dorota Jurkowska, która na co dzień jest menedżerem w Konfrontacji Sztuk Walki, największej polskiej organizacji mma. Kobieta zajmuje się tam głównie sprawami logistycznymi. Można powiedzieć, że jest mistrzem wszystkiego, co dzieje się poza klatką.

Poza KSW zajmuje się także… interesami Jana Błachowicza. Od jakiegoś czasu jest bowiem jego menadżerką. Nie ma w tym nic dziwnego – doskonale zna się na tym fachu, więc dlaczego jej życiowy wybraniec miałby zaufać komuś innemu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Maciej Kawulski - co wiadomo o współzałożycielu polskiej federacji KSW?

Nazwisko brzmi znajomo? Oczywiście. Dorota Jurkowska jest siostrą znanego zawodnika MMA oraz osobowości telewizyjnej, Łukasza Jurkowskiego. Poza obecności podczas gal sportów walki, możecie go kojarzyć także z programu „Ninja Warrior Polska”.

Kobieta uwielbia tańczyć – dawniej spełniała się głównie w tańcu latynoamerykańskim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Jurkowska (@d.jurkowska87)

Związek ze sportowcem

Para poznała się we Wrocławiu w 2007 roku, kiedy Jan Błachowicz walczył właśnie na gali federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Jak sama później przyznała, „poderwanie” jej zajęło sporo czasu.

Para zaręczyła się w 2017 roku. Najlepszy polski zawodnik MMA poprosił ją o rękę na dachu jednego z wieżowców podczas zwiedzania Stanów Zjednoczonych. Kobieta była zaskoczona, ale bardzo szczęśliwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Jurkowska (@d.jurkowska87)

Para planuje ślub, ale być może nastąpi on dopiero po zakończeniu kariery przez sportowca. Narzeczona Jana Błachowicza w rozmowie z „TVP Sport” przyznała bowiem, że „U nas to ciężki temat… kiedyś musimy wreszcie zatroszczyć się o nasze życie prywatne. Wszystko głównie kręci się wokół naszego życia zawodowego, w końcu o to prywatne musimy zadbać”.

Po zdjęciach widać jednak , ze miłość kobiety i „Cieszyńskiego Księcia” kwitnie w najlepsze.

Dorota Jurkowska – wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Dorota Jurkowska? Kobieta urodziła się w październiku 1987 roku, jej wiek to więc 34 lata.

W grudniu 2020 r. urodziło się pierwsze dziecko Jana Błachowicza i Doroty Jurkowskiej. „Następca tronu jest już z nami!” – napisał dumny tata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz)

Chłopiec otrzymał imię po tacie, ma jednak nazwisko matki. Kobieta także bardzo kocha swoje dziecko, o czym świadczą liczne zdjęcia na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Jurkowska (@d.jurkowska87)

Partnerka Jana Błachowicza w mediach społecznościowych

Życie Doroty Jurkowskiej możecie obserwować za pomocą Instagrama. Narzeczona Jana Błachowicza jest tam obecna jako @d.jurkowska87 i zebrała już 22,5 tys. obserwujących. Dzieli się z nimi zarówno swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Jurkowska (@d.jurkowska87)

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top