Connect with us
dzieci roberta lewandowskiego
Fot. Instagram @_rl9

Sport

Dzieci Roberta Lewandowskiego. Co wiadomo o Klarze i Laurze?

Dzieci Roberta Lewandowskiego od urodzenia muszą mierzyć się z ogromną popularnością. Co o nich wiadomo? Na początku rodzice bardzo cenili sobie ich prywatność, ale z czasem – ku uciesze swoich fanów – zaczęli dzielić się coraz większą ilością uroczych, rodzinnych zdjęć.

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii, a także gwiazda światowego futbolu, więc nie jest niczym zaskakującym, że jego życie prywatne wzbudza ogromne zainteresowanie. Piłkarz może już pochwalić się dwoma cudownymi córkami – Klarą i Laurą. Dzieci Roberta Lewandowskiego muszą radzić sobie z ogromną popularnością już od najmłodszych lat – co o nich wiadomo?

Dzieci Roberta Lewandowskiego. Klara Lewandowska

Klara Lewandowska to pierwsze dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Urodziła się 4. maja 2017 roku, rzecz jasna wzbudzając ogromną sensację nie tylko wśród portali plotkarskich, ale także szeroko pojętych fanów piłki nożnej. Robert Lewandowski był przecież już wówczas jedną z największych gwiazd światowego futbolu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Leo Messi - ile ma dzieci? Wszystkie pochodzą z jednego związku

Jakimś cudem parze udało się utrzymać wszystko w tajemnicy. W Internecie nie pojawiły się bowiem zdjęcia twarzy dziecka czy inne niepożądane fotografie ze szpitala. Rodzice chronią zresztą prywatność dziecka do dzisiaj, co rzecz jasna ma ogromne znaczenie. Jako niezwykle publiczna para musieli się jednak pochwalić tym faktem, jednocześnie nie dając pożywki mediom.

Wcześniej Anna Lewandowska w grudniu 2016 roku ogłosiła, że jest w piątym miesiącu ciąży, ucinając wiele spekulacji.

Klara Lewandowska ma obecnie 5 lat, a rodzice nieco zmienili taktykę w mediach społecznościowych. Okazuje się bowiem, że wielu internautów wyszukiwało frazę np. „twarz Klary Lewandowskiej”, co z czasem mogło okazać się uciążliwe. Paparazzi na całym świecie są bowiem bezlitośni, wchodząc z butami w prywatność najbardziej znanych osób.

Dziewczynka chodzi do międzynarodowego przedszkola w Barcelonie, gdzie obecnie mieszkają. Poza angielskim od razu uczy się tam także hiszpańskiego. Wysportowana mama pochwaliła się także zdjęciem, na którym córka Roberta i Anny Lewandowskich trenuje razem z nią!

Robert i Anna Lewandowscy umieszczają więc od czasu do czasu wspólne fotografie z dziećmi, na których widać ich twarze, tak aby media miały trochę pożywki, ale jednocześnie nie wchodziły z butami w ich prywatność. To rzecz jasna także podzielenie się radością z posiadania rodziny z wieloma użytkownikami mediów społecznościowych, którzy ich uwielbiają.

Córki Lewandowskiego. Laura Lewandowska

Drugie dziecko Roberta Lewandowskiego, Laura, przyszła na świat niemal dokładnie trzy lata po swojej siostrze. Urodziła się bowiem 6. maja 2020 roku, w samym środku pandemii koronawirusa. Anna i Robert Lewandowscy wcześniej także ogłosili, że oczekują drugiego dziecka. Świat dowiedział się o tym w listopadzie 2019 roku, co rzecz jasna wzbudziło ogromne zainteresowanie – porównywalne do pierwszego dziecka. Piłkarz był wtedy bowiem w znakomitej formie i strzelał gola za golem.

Rzecz jasna o Laurze Lewandowskiej wiadomo stosunkowo niewiele, poza tym, że ma dwa lata. Jak już wspomnieliśmy powyżej, Laura Lewandowska pojawia się na wspólnych fotografiach ze starszą siostrą i rodzicami. Córki Roberta Lewandowskiego wyglądają na tych zdjęciach po prostu uroczo.

3/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top