Connect with us
dzieci Harry'ego Pottera

Kultura

Dzieci Harry’ego Pottera – poznaj aktorów, którzy zostali rodzicami

Chociaż od ekranizacji pierwszej części „Harrego Pottera” minęło 20 lat, wielu aktorów zawsze będziemy kojarzyć z tą serią filmów. Najmłodsi aktorzy już dawno już dorośli i założyli rodziny. Przyjrzyjmy się aktorom i aktorkom z Harry’ego Pottera, którzy zostali rodzicami.

Dzieci Harry’ego Pottera. Rupert Grint

W serii opowiadań o Harrym Potterze jednym z głównych bohaterów był Ron Weasley, grany przez Ruperta Grinta. Z biegiem lat chłopiec dorastający w cieniu starszych i odnoszących sukcesy braci stał się pewnym siebie młodym mężczyzną. Natomiast w prawdziwym świecie, Grint ma 33 lata i jest ojcem. Aktor ma córkę o imieniu Wendnesday, która urodziła się w listopadzie 2020 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rupert Grint (@rupertgrint)

Devon Murray

Devon Murray, który grał  Seamusa Finnigana w serii filmów o Harrym Potterze, również został ojcem. W styczniu 2021 roku jego partnerka Shannon McCaffrey urodziła chłopca o imieniu Cooper Michael Murray. Po finale sagi nie związał swojej dalszej kariery z aktorstwem – wrócił do Irlandii, gdzie prowadzi farmę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Devon Murray (@devonmurrayofficial)

Afshan Azad

Brytyjska aktorka bangladeskiego pochodzenia zadebiutowała w filmie „Harry Potter i Czara Ognia” (2005) jako odtwórczyni roli Padmy Patil, partnerki Rona na balu bożonarodzeniowym. W 2018 wyszła za mąż za Nabila Kaziego, natomiast w lipcu 2021 roku na świat przyszła jej pierwsza córka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Official Afshan (@afshanazad)

David Tennant

Brytyjski aktor wcielił się oczywiście w postać Barty’ego Croucha Jr w czwartej części serii filmów o młodym czarodzieju – „Harry Potter i Czara Ognia”. Prywatnie od 2011 jest w związku małżeńskim z aktorką Georgią Elizabeth Moffett, którą poznał na planie „Doktora Who”. Mają aż sześcioro dzieci, dwóch synów i cztery córki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Macaulay Culkin 2022 - co robi teraz gwiazda "Kevina samego w domu"?

Dzieci Harry’ego Pottera. Jessie Cave

Odtwórczyni roli Lawender Brown, obecnie ma 34 lata, a od 2014 roku jest w związku z Alfiem Brownem. Już jakiś czas temu wycofała się z branży aktorskiej, natomiast teraz skupia się bardziej na karierze pisarki. W 2021 wydana jej pierwsza powieść zatytułowana „Sunset”. Bez wątpienia sporo czasu poświęca również macierzyństwu, bowiem obecnie spodziewa się czwartego dziecka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JeSsIe CaVE (@jessiecave)

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter czyli odtwórczyni Bellatrix Lestrange. Była w związku z reżyserem i scenarzystą Timem Burtonem, z którym ma syna Billy’ego Raya (2003) oraz córkę Nell (2007).

Dzieci Harry’ego Pottera. David Thewlis

Aktor, którego z pewnością możemy pamiętać jako odtwórcę roli profesora Remusa Lupina. Ma jedną córkę Gracie (ur. 2005), która pochodzi z nieformalnego związku z aktorką Anną Friel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez David Thewlis (@officialdavidthewlis)

Scarlett Hefner

Scarlett Hefner wcielała się w rolę Pansy Parkinson w trzech ostatnich filmach o Harrym Potterze. Jednak w późniejszych latach nie kontynuowała kariery aktorskiej. Wyszła za mąż za Coopera Hefnera, syna twórcy „Playboya”. Natomiast w 2020 roku przyszła na świat ich pierwsza córka. Obecnie spodziewają się drugiego dziecka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Scarlett Hefner (@scarletthefner)

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Reklama

Popularne

Reklama
To Top