Connect with us
dziewczyna estebana ocona elena berri
Fot. Instagram @elenaberrireal

Sport

Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Elena Berri to niezwykle seksowna i szykowna kobieta, która skradła serce kierowcy F1. Kim jest dziewczyna Estebana Ocona?

Kim jest dziewczyna Estebana Ocona?

Elena Berri to włoska modelka i influencerka, która jest obecna w mediach społecznościowych. Szerokiej publiczności jest jednak głównie znana jako dziewczyna Estebana Ocona, kierowcy zespołu Alpine w F1.

Jak wskazuje samo nazwisko, Elena Berri nie jest Francuzką. Urodziła się w sierpniu 1998 roku w Turynie, więc jest rodowitą Włoszką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest piękna dziewczyna George'a Russella, Carmen Montero Mundt?

Jak większość kobiet z wyższych sfer, także dziewczyna Estebana Ocona nie ogranicza się jednak do jednego kraju. Dorastała bowiem w Paryżu, Dubaju, a nawet Singapurze. Na chwilę obecną związana jest jednak z trzema krajami – Francją, Włochami, a także Szwajcarią. Mieszka właśnie w tym ostatnim kraju, w Genewie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Elena Berri🤍 (@elenaberri_)

Czym zajmuje się Elena Berri?

Poza modelingiem dla wielu firm, dziewczyna Estebana Ocona jest także absolwentką na kierunku Biznes, zarządzanie i marketing w znanej szkole EBS w Genewie.

Jak wynika z jej profilu na LinkedIn, jest także obecnie na stażu w genewskiej firmie zajmującej się… rozwiązaniami inwestycyjnymi na rynkach kryptowalut.

Kiedy poznała się z Estebanem Oconem?

Po raz pierwszy plotki o związku Eleny i Estebana zaczęły się na początku 2018 roku. Para oficjalnie „ogłosiła” związek dopiero we wrześniu 2018 roku, kiedy wspólnie pojawili się na kilku oficjalnych imprezach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Elena Berri🤍 (@elenaberri_)

Kim jest Esteban Ocon?

Esteban Ocon jest urodzonym w 1996 roku francuskim kierowcą wyścigowym, od kilku lat związanym z Formułą 1. Zadebiutował w niej w 2016 roku w barwach Manor Racing.

Kolejne dwa sezony spędził w zespole Sahara Force India/Racing Point, gdzie jednak nie osiągał spektakularnych rezultatów. W 2019 roku odnotował sezon przerwy w ściganiu w Formule 1, jednak powrócił do niej w 2020 roku. Został wtedy kierowcą zespołu Renault i w tym samym roku osiągnął swój życiowy sukces – zajął 2. miejsce podczas wyścigu o GP Sakhiru. Od 2021 roku zespół Renault przemianowano na Alpine.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zmysłowa Sara Pagliaroli, dziewczyna Lance'a Strolla?

W padoku uważany jest za przyzwoitego kierowcę, choć bez predyspozycji do bycia jednym z najlepszych kierowców na świecie. Jest dwa lata starszy od swojej partnerki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Elena Berri🤍 (@elenaberri_)

Dziewczyna Estebana Ocona w mediach społecznościowych

Takie czasy mamy, że piękne kobiety – a już zwłaszcza jeśli są związane ze znanymi osobami – korzystają z wynikającej z tego popularności. Elenę Berri pod nazwą @elenaberrireal obserwuje na Instagramie ponad 63,5 tys. osób, a jej popularność znacznie wzrosła w 2021 i 2022 roku.

Za pośrednictwem swojego profilu często dzieli się z innymi swoimi upodobaniami modowymi, a także… kulinarnymi. Regularnie publikuje zdjęcia z supersamochodami, co oznacza, że podziela pasję swojego chłopaka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Elena Berri🤍 (@elenaberri_)

4.6/5 (liczba głosów: 10)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top