Connect with us
dziewczyna george'a russella
Fot. Instagram @carmenmonteromundt

Sport

Kim jest piękna dziewczyna George’a Russella, Carmen Montero Mundt?

Kim jest dziewczyna George’a Russella? W tym artykule przedstawiamy wszystkie dostępne informacje na temat Carmen Montero Mundt.

Kim jest dziewczyna George’a Russella?

Kim jest dziewczyna George’a Russella? Carmen Montero Mundt zyskała zainteresowanie mediów przez jej związek z kierowcą Formuły 1, George’m Russellem. Wcześniej była tak naprawdę kompletnie nieznana. Piękna kobieta jest Brytyjką i na co dzień mieszka w Londynie. Nie sposób jednak nie zauważyć po imieniu, nazwisku i urodzie, że kobieta ma hiszpańskie korzenie.

Para po raz pierwszy pojawiła się wspólnie w padoku podczas weekendu wyścigowego GP Toskanii we wrześniu 2020 roku. Od tamtej pory ich miłość rozkwita. Już w przerwie między sezonami 2020 i 2021 byli widziani na wspólnych wakacjach na Karaibach, które to dokładnie opisały brytyjskie bulwarówki. Od tamtej pory regularnie można ich spotkać na wspólnych zdjęciach z padoków F1.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Carmen Montero Mundt (@carmenmmundt)

Czym zajmuje się Carmen Montero Mundt?

O życiorysie kobiety tak naprawdę niewiele wiadomo. Nie znamy także jej wieku, choć ze zdjęć wynika, że jest w podobnym wieku, co jej partner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Co nieco zdradza nam jej opis na profilu LinkedIn. Wynika z niego, że jest absolwentką Zarządzania w biznesie oraz finansów na słynnym University of Westminster. Jednocześnie pracuje w firmie zajmującej się planowaniem finansowym i zarządzaniu majątkiem – jej pracodawca m.in. pomaga ludziom w zlokalizowaniu „zamrożonych” emerytur i zapewnia analizę ich świadczeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Carmen Montero Mundt (@carmenmmundt)

Kim jest George Russell?

George Russell to urodzony w 1998 roku brytyjski kierowca wyścigowy, obecnie będący zawodnikiem Mercedes-AMG Petronas w Formule 1. W F1 pojawił się w sezonie 2019, kiedy to tworzył duet brytyjskiej stajni razem z Robertem Kubicą. Przez cały sezon nie zdobył wtedy ani jednego „oczka” i zajął ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców.

Jedyne punkty F1 w swojej karierze zdobył podczas wyścigu o GP Sakhiru w 2020 roku. Nie zrobił tego jednak w barwach Williamsa, a Mercedesa. Zastępował bowiem Lewisa Hamiltona, który nie mógł wystartować w wyścigu z powodu koronawirusa. Russell zajął wtedy 9. miejsce, wykręcił także najszybsze okrążenie wyścigu i ostatecznie dopisał do swojego konta 3 punkty. Po transferze do Mercedesa przed sezonem 2022 jego kariera zaczęła nabierać rozpędu, choć cały czas nie ma na swoim koncie żadnego zwycięstwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Carmen Montero Mundt (@carmenmmundt)

Kim była poprzednia dziewczyna George’a Russella?

Poprzednią dziewczyną George’a Russella była natomiast Seychelle de Vries, siostra kierowcy zespołu Mercedesa w Formule – Nycka de Vriesa. Dla kobiety był to już drugi kierowca F1 – po Maksie Verstappenie. Para rozstała się jednak w 2019 roku, po dwóch latach zwiazku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Isa Hernáez - kim jest piękna Hiszpanka, dziewczyna Carlosa Sainza?

Dziewczyna George’a Russella na Instagramie

Carmen Montero Mundt ma swój profil na Instagramie. Jest aktywna pod nazwą użytkownika @carmenmmundt. Obecnie obserwuje ją blisko 65 tysięcy osób, którym pokazuje głównie zdjęcia zarówno ze swojego życia prywatnego, ale także zawodowego.

Co ciekawe, jeszcze niedawno jej konto było prywatne i skierowane tylko do znajomych. W związku ze wzrostem popularności – swoim i partnera – zdecydowała się jednak je „odblokować”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Carmen Montero Mundt (@carmenmmundt)

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top