Connect with us
dziewczyna konrada bukowieckiego
Fot. Instagram @konradbukowiecki

Sport

Kim jest dziewczyna Konrada Bukowieckiego? To znana sportsmenka

Kim jest i czym się zajmuje dziewczyna Konrada Bukowieckiego? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o Natalii Kaczmarek, ukochanej polskiego kulomiota.

Kim jest dziewczyna Konrada Bukowieckiego?

Kim jest dziewczyna Konrada Bukowieckiego? To Natalia Kaczmarek, polska biegaczka na 400 metrów. Połączyła ich więc miłość do sportu.

Z powodu popularności biegaczki i kulomiota, z całą pewnością można nazwać ich związek bardzo medialnym. Para jest ze sobą związana od 2017 roku.

Pochodzi z Górzyska koło Drezdenka, małego miasta w województwie lubuskim. Swoją karierę sportową rozpoczynała natomiast w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Kariera sportowa Natalii Kaczmarek

Kobieta jest zawodniczką KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław, a jej klubowym trenerem jest Marek Rożej.

Kariera sportowa Natalii Kaczmarek cały czas się rozwija. Dość powiedzieć, że właśnie w 2021 roku wyśrubowała oba swoje rekordy na 400 metrów. Na hali przebiegła ten dystans w 52,82 s (20.02.2021, Toruń), a na stadionie w 50,72 s (25.06.2021, Poznań), co jest czwartym wynikiem w całej historii polskiej lekkoatletyki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Bartosza Kurka - co wiadomo o pięknej Annie Kurek (Grejman)?

Największym indywidualnym sukcesem biegaczki jest dotąd Młodzieżowe Mistrzostwo Europy na 400 metrów zdobyte w 2019 roku.

Biegaczka więcej sukcesów odnotowała w sztafecie. Do najważniejszych z nich należy Młodzieżowe Mistrzostwo Europy z 2019 roku w sztafecie 4×400 metrów, Mistrzostwo Europy z 2018 roku w sztafecie 4×400 metrów, ale przede wszystkim Halowe Mistrzostwo Świata z 2018 roku w sztafecie 4×400 metrów. W dwóch ostatnich przypadkach Natalia Kaczmarek biegła jednak tylko w eliminacjach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Wiek, rodzina, dzieci

Natalia Kaczmarek urodziła się w styczniu 1998 roku, ma więc 24 lata. Tym samym jest o rok młodsza od swojego partnera.

Póki co nic nie wiadomo o dzieciach pary. Oboje są w nbajlepszym dla sportowców wieku, więc szczególnie w przypadku biegaczki warto to brać pod uwagę. Kobieta na razie z pewnością skupia się na karierze biegaczki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Dziewczyna Konrada Bukowieckiego w mediach społecznościowych

Życie Natalii Kaczmarek możecie obserwować za pomocą Instagrama. Jest tam obecna jako @nataliaakaczmarek i obserwują ją blisko 52 tysiące osób. Za pośrednictwem medium dzieli się z fanami zdjęciami nie tylko z życia zawodowego, ale także prywatnego. Dość regularnie – choć niezbyt często – zamieszcza także fotografie ze swoim życiowym partnerem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top