Connect with us
dziewczyna Kuby Kochanowskiego
Fot. Instagram @kolodziejczykola

Sport

Dziewczyna Kuby Kochanowskiego. Kim jest Ola Kołodziejczyk?

Kim jest i czym zajmuje się dziewczyna siatkarza reprezentacji Polski Jakuba Kochanowskiego? W tym newsie poznacie wszystkie najważniejsze informacje o Aleksandrze Kołodziejczyk.

Kim jest dziewczyna Kuby Kochanowskiego?

Kim jest dziewczyna Kuby Kochanowskiego, siatkarza reprezentacji Polski? To Aleksandra Kołodziejczyk. Kobieta nie należy do medialnych osób i raczej nie znajdziemy w sieci zbyt wielu informacji na jej temat.

Jest przyszłym lekarzem – studiowała medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, a od 2021 roku kontynuuje edukację w Rzeszowie. Może to wynikać z faktu, że od sezonu 2021/2022 Jakub Kochanowski występuję w miejscowym klubie Asseco Resovia i nie chcieli żyć w związku na odległość. Chociaż do wyboru specjalizacji ma jeszcze czas, na ten moment rozważa dermatologię, ginekologię lub neonatologię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Bartosza Bednorza. Kim jest Karolina Bryniarska?

Kariera w modelingu

Poza tym w przeszłości Kołodziejczyk próbowała swoich sił w modelingu. W 2017 roku była finalistką Miss Polonia i ostatecznie znalazła się w najlepszej dziesiątce. Później pracowała jako modelka dla warszawskiej agencji Revs Model. Efekty sesji zdjęciowych dla różnych marek możemy zobaczyć w starszych postach na jej profilu na Instagramie.

Wygląda jednak na to, że obecnie modeling odszedł na dalszy plan i w pełni skupia się na wymagających studiach medycznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola Kołodziejczyk (@kolodziejczykola)

Wiek, rodzina

Aleksandra Kołodziejczyk ma 24 lata, nie udało się nam jednak ustalić jej dokładnej daty urodzin. Pochodzi z Olsztyna, a obecnie mieszka w Rzeszowie.

Z Kubą Kochanowskim tworzą parę od marca 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola Kołodziejczyk (@kolodziejczykola)

Dziewczyna Kuby Kochanowskiego w mediach społecznościowych

Aleksandra Kołodziejczyk prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @kolodziejczykola, a profil na ten moment obserwuje 5779 osób. Posty dodaje sporadycznie, przeważnie raz na kilka tygodni. Są to głównie zdjęcia z jej prywatnego życia, dawniej dodawała też dużo pochodzących z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ola Kołodziejczyk (@kolodziejczykola)

4.5/5 (liczba głosów: 2)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top