Connect with us
dziewczyna lance'a strolla
Fot. Instagram @sarapagliaroli

Sport

Kim jest zmysłowa Sara Pagliaroli, dziewczyna Lance’a Strolla?

Kim jest dziewczyna Lance’a Strolla, Sara Pagliaroli? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje na temat jednej z najpiękniejszych partnerek kierowców F1.

Kim jest dziewczyna Lance’a Strolla, Sara Pagliaroli?

Dziewczyna Lance’a Strolla to włoska modelka. Sara Pagliaroli urodziła się w 1995 roku, więc jest o trzy lata starsza od kanadyjskiego kierowcy.

Jest także prezenterką telewizyjną, a w 2014 roku udało jej się dotrzeć do finału konkursu Miss Włoch.

Jest członkinią agencji Talents Models, która podaje wszystkie jej dane. Kobieta ma 174 cm wzrostu, niebieskie oczy i nosi rozmiar butów 39.

Za pośrednictwem swojego Instagrama często dzieli się zdjęciami w bikini z egzotycznych plaż, co jasno wskazuje, że jest popularną modelką. Jest w szczególności znana z kampanii włoskiej firmy Replay Jeans.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

W czasie pandemii wprowadziła także własną, przystępną cenowo kolekcję biżuterii Blue Lemon Jewels. Jak sama przyznała, zrobiła to, aby zrobić coś ze swoją kreatywnością. „Szukałam sposobu na wyrażenie swojej kreatywności będąc zamknięta w domu. Pomysł stopniowo nabierał kształtu i odzwierciedla moje marzenia i pragnienie rozwoju jako kobiety i jako człowieka” – powiedziała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sara 🦋 (@sarapagliaroli)

Kim jest Lance Stroll?

Lance Stroll to kanadyjski kierowca wyścigowy, obecnie będący zawodnikiem zespołu F1 Astona Martina. W Formule 1 jest obecny już od 2017 roku. Przez pierwsze dwa sezony był zawodnikiem Williamsa, a następnie przeniósł się do stajni z Silverstone, która zmieniała nazwy. W 2019 roku była to SportPesa Racing Point, rok później BWT Racing Point, a obecnie występuje pod nazwą Aston Martin Cognizant.

Jego największymi sukcesami są trzy miejsca na podium. Pierwsze miało miejsce jeszcze w 2017 roku podczas wyścigu o GP Azerbejdżanu, a dwa kolejne już w 2020 roku – podczas wyścigów o GP Włoch i GP Sakhiru. We wszystkich przypadkach zajął trzecie, najniższe miejsce na podium.

Z kim w przeszłości spotykał się Lance Stroll?

Tak naprawdę nie ma pewności co do tego związku, ale Kanadyjczyk mógł być w przeszłości związany z Kimberley Garner. To znana osobowość telewizyjna i projektantka strojów kąpielowych. Para była widziana na luksusowym jachcie robiąc sobie wspólne zdjęcia. Sytuacja miała miejsce w 2017 roku, kiedy Stroll miał 18, a Garner 27 lat.

Dziewczyna Lance’a Strolla w mediach społecznościowych

Sara Pagliaroli dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym za pomocą Instagrama. Jest tam obecna jako @sarapagliaroli i obserwuje ją ponad 168 tysięcy osób. Ta liczba jednoznacznie świadczy o jej popularności, która tylko w niewielkim stopniu jest spowodowana związkiem z kierowcą F1.

To jeden z nielicznych przypadków wśród partnerek kierowców F1, bowiem wiele z nich zdobyło ogromną popularność przez miłość do znanej osoby. Zasada w tych przypadkach jest prosta – im bardziej znany kierowca, tym większa popularność jego partnerki. Dziewczyna Lance’a Strolla jest jednak „typową modelką”, która zdobyła fanów dzięki swojej urodzie. Na profilu dzieli się głównie zdjęciami z różnych sesji zdjęciowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sara 🦋 (@sarapagliaroli)

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top