Connect with us
dziewczyna lando norrisa
Fot. Instagram @luisinhaoliveira99

Sport

Dziewczyna Lando Norrisa. Co wiadomo o czarującej Luisinhi Olivieirze?

Lando Norris wywołał niemałe zamieszanie, ogłaszając swój związek z Luisinhą Olivieirą. Kim jest kobieta, która podbiła serce młodej gwiazdy Formuły 1?

Kim jest dziewczyna Lando Norrisa?

Kim jest dziewczyna Lando Norrisa? To Luisinha Oliviera, z którą kierowca F1 pokazał się na Instagramie.

Było to ostatecznym potwierdzeniem krążących od miesięcy plotek, jakoby para spotykała się już od jakiegoś czasu. Jako że do „coming outu” doszło w przerwie między sezonami, a więc sezonie ogórkowym dla kibiców i mediów sportów motorowych, sprawa spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest zmysłowa Sara Pagliaroli, dziewczyna Lance'a Strolla?

Kierowca McLarena opublikował zdjęcie z kobietą podczas wakacji w Dubaju. Dzieląc się uroczym zdjęciem ze swoimi fanami, na którym widać mnóstwo miłości, kierowca podpisał je „moje słońce”. Post zebrał ponad 1,4 mln polubień, a więc zdecydowanie więcej niż inne zdjęcia na jego profilu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lando Norris (@landonorris)

Czym zajmuje się Luisinha Oliveira?

Dziewczyna Lando Norrisa to portugalska modelka. Pracuje w niezwykle popularnej portugalskiej agencji Central Models, o której renomie niech świadczy chociażby ponad 56 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Kobieta bierze udział w sesjach dla wielu marek, mniej albo bardziej znanych. Część zdjęć „z pracy” zamieszcza także na swoim prywatnym profilu na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Sandra Dziwiszek - kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Kobieta ukończyła także lizboński IPAM (Instituto Português de Administração de Marketing). To jedna z najbardziej renomowanych prywatnych szkół wyższych, jeśli chodzi o marketing, powstała przy Uniwersytecie Europejskim w Lizbonie.

Wiek, rodzina

Luisinha Olivieira urodziła się w listopadzie 1999 roku, ma więc 22 lata.

Tym samym jest rówieśniczką swojego partnera, z którym dzieli ją dosłownie kilkanaście dni. Kierowca McLarena bowiem także przyszedł na świat w listopadzie 1999 roku.

Dziewczyna Lando Norrisa w mediach społecznościowych

Luisinha Olivieira jest obecna na Instagramie i chyba nie musimy dodawać, że po ogłoszeniu związku z Lando Norrisem jej konto przeżyło prawdziwy atak obserwujących. Jako @luisinhaoliveira99 wcześniej miała około 100 tysięcy obserwujących (to oczywiście bardzo dużo), ale po zdjęciu z kierowcą McLarena w F1 w kilka dni zrobiło się ich 170 tysięcy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Oszałamiająca modelka zamieszcza na swoim profilu zarówno zdjęcia z życia prywatnego, jak i zawodowego.

5/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top