Connect with us
dziewczyna michała skórasia
Fot. Instagram @ada.mizgalska

Sport

Ada Mizgalska. Kim jest piękna dziewczyna Michała Skórasia?

Kim jest i czym zajmuje się dziewczyna Michała Skórasia, Ada Mizgalska? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Kim jest dziewczyna Michała Skórasia?

Kim jest dziewczyna Michała Skórasia? To Ada Mizgalska, która swoją urodą rozgrzewa wielu fanów Lecha Poznań.

Obecnie mieszka oczywiście ze swoim partnerem w Poznaniu, ale pochodzi z Dolska. To niewielka miejscowość w Wielkopolsce niedaleko Śremu.

Para jest ze sobą od marca 2020 roku, więc miłość wybuchła w okresie pandemii koronawirusa. To okres największych wyzwań w karierze piłkarskiej Michała Skórasia, kiedy zaczął regularnie występować w barwach Lecha Poznań oraz reprezentacji Polski do lat 21.

Po zamieszczanych zdjęciach w mediach społecznościowych od razu widać, że para za sobą szaleje. Regularnie w trakcie urlopów odwiedzają bardzo ciekawe miejsca, m.in. Bali, Wyspy Kanaryjskie, Dubaj czy Nowy Jork.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wander📌 (@w.ander_)

Czym zajmuje się Ada Mizgalska?

Nie jest do końca jasne, jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o karierę sportową, ale jeszcze niedawno Mizgalska była bardzo dobrą zawodniczką w Taekwondo. Do tego stopnia, że znajdowała się na podium Pucharu Polski oraz jeździła na międzynarodowe zawody Pucharu Świata.

Przede wszystkim Adrianna Mizgalska skupia się jednak na edukacji. Obecnie studiuje na cenionej Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Sieramska. Kim jest nowa dziewczyna Arka Milika?

Poza tym kobieta wykorzystuje swoją urokliwą urodę. Jest bowiem coraz popularniejszą modelką, która budzi także coraz większe zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że buduje sobie coraz większe zasięgi w mediach społecznościowych, o których niżej.

Zarówno filmy na TikToku, jak i inne aktywności pokazują, że dziewczyna uwielbia taniec.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MOKIDA (@ada.mizgalska)

Wiek, rodzina, dzieci

Ada Mizgalska urodziła się w styczniu 2002 roku, ma więc 20 lat. Tym samym jest dwa lata młodsza od swojego partnera.

Para doskonale się ze sobą rozumie, ale póki co nie doszło do zaręczyn. Mają jednak na to jeszcze wiele czasu, bowiem oboje są bardzo młodzi. Rzecz jasna para nie ma także dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MOKIDA (@ada.mizgalska)

Dziewczyna Michała Skórasia w mediach społecznościowych

Piękną partnerkę Michała Skórasia możecie obserwować przede wszystkim na Instagramie, gdzie jest obecna jako @ada.mizgalska. Obserwuje ją już 23,6 tys. ludzi, a ta liczba stale rośnie. Kobieta jest także obecna na TikToku, gdzie zebrała natomiast 7,5 tys. obserwujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MOKIDA (@ada.mizgalska)

4.5/5 (liczba głosów: 4)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top