Connect with us
dziewczyna micka schumachera justine huysman
Fot. Haas F1 Team / Instagram @wagsf1

Sport

Justine Huysman – kim jest dziewczyna Micka Schumachera?

Kim jest dziewczyna Micka Schumachera, Justine Huysman? W tym newsie znajdziecie wszystkie informacje na temat Norweżki, która skradła serce kierowcy F1.

Kim jest dziewczyna Micka Schumachera, Justine Huysman?

Dziewczyna Micka Schumachera urodziła sie w Oslo w Norwegii. Justine Huysman studiuje prawo na Uniwersytecie w Oslo. Co ciekawe, studiowała także na Uniwersytecie w Arizonie.

Tak naprawdę o kobiecie wiadomo niewiele. Istotne jest jeszcze, że mówi w trzech językach – po norwesku, angielsku i francusku. Nie wiadomo natomiast w jaki sposób poznała swojego obecnego partnera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez F1 Wags 💛 (@formulawags)

Kim jest Mick Schumacher?

Mick Schumacher jest niemieckim kierowcą wyścigowym. Jest doskonale znany szerszemu gronu osób z powodu swojego ojca – Michaela Schumachera, 7-krotnego mistrza świata F1.

W Formule 1 ściga się od 2021 roku. Jest zawodnikiem amerykańskiego zespołu Haas, a także członkiem Ferrari Driver Academy. W przeszłości był mistrzem Formuły 2 (2020) oraz Formuły 3 (2018).

Justine Huysman – wiek, rodzina

Justine Huysman ma około 26 lat. Tym samym jest nieco starsza od swojego partnera.

Jej ojciec jest byłym kierowcą wyścigowym. Harald Huysman startował m.in. w Formule Ford oraz kilku europejskich seriach Formuły 3. Obecnie jest właścicielem toru kartingowemu. Co ciekawe, w przeszłości był menadżerem Jensona Buttona, a także pomagał Kimiemu Raikkonenowi w wejściu do F1. Justine ma także dwóch braci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Dziewczyna Micka Schumachera w mediach społecznościowych

Para póki co w ogóle nie afiszuje się ze swoim związkiem. Nie będzie też przesadą, jeśli powiemy, że Justine Huysman jest na chwilę obecną nieobecna w mediach społecznościowych. Na Instagramie przez jakiś czas obecne było jej konto @justinehuysman, jednak był tam dodany zaledwie jeden post.

Dodatkowo konto było oznaczone jako prywatne i dostęp do niego miały wyłącznie zaakceptowane przez kobietę osoby. Zdjęcia kobiety możecie znaleźć natomiast po hasztagu #justinehuysman albo za pomocą profili poświęconym partnerkom kierowców F1.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Formula One Wags 🏁 (@lovingwags)

4.9/5 (liczba głosów: 8)
2 komentarze

2 komentarze

  1. Pingback: Justine Huysman Mick Schumacher Girlfriend Age And Instagram

  2. Pingback: Justine Huysman: Meet Mick Schumacher Girlfriend On Instagram – Halla News

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top