Connect with us
dziewczyna antonio milicia
Fot. Instagram @bela.636

Sport

Kim jest Bela, zjawiskowa dziewczyna Antonio Milicia?

Kim jest i czym zajmuje się dziewczyna Antonio Milicia, piłkarza Lecha Poznań? To Izabela Szczot, która zachwyca fanów poznańskiego klubu. W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat jej życia prywatnego i kariery zawodowej.

Kim jest dziewczyna Antonio Milicia?

Kim jest dziewczyna Antonio Milicia, piłkarza Lecha Poznań? Piękna kobieta przedstawia się na Instagramie jako Bela, a właściwie nazywa się Izabela Szczot.

Kobieta pochodzi z Poznania, gdzie obecnie studiuje. Wcześniej ukończyła VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tzw. Paderka.

Obecnie studiuje Żywienie i dietetykę na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Wcześniej uczęszczała także na Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w stolicy Wielkopolski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Robak. Kim jest piękna narzeczona Kamila Grabary?

Kobieta jest także utalentowaną tancerką na rurze (z ang. Pole dance). Choć temat kojarzy się głównie erotycznie, to naprawdę wymagająca dziedzina akrobatyki. Na jej koncie na Instagramie regularnie możemy znaleźć związane z tym posty.

Jej drugą pasją jest motoryzacja, a dokładniej motocykle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🌺 Bela (@bela.636)

Związek z Antonio Miliciem

Para poznała się latem 2021 roku i szybko zakochała. Data rozpoczęcia związku nie jest dokładnie znana, ale tak naprawdę to obecnie mało istotne. Kobieta 31 sierpnia 2022 r. zamieściła wpis, w którym zdradziła, że jest w związku z piłkarzem już od roku.

Faktem jest, że zarówno piłkarz, jak i jego partnerka, regularnie wrzucają wspólne zdjęcia na profile w mediach społecznościowych. Antonio Milić na tyle dobrze czuje się w Poznaniu, że niedawno przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do 2026 roku. Z pewnością można domniemywać, że uporządkowane sprawy sercowe pomagają piłkarzowi w dobrej grze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Antonio Milic (@amdc44)

Wiek, rodzina, dzieci

Iza Szczot urodziła się w 1998 roku, ma więc 25 lat. Jest więc cztery lata młodsza od swojego życiowego partnera.

Para oczywiście póki co nie ma dzieci i nieznane są ich plany z tym związane.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🌺 Bela (@bela.636)

Dziewczyna Antonio Milicia w mediach społecznościowych

Partnerka Antonio Milicia jest obecna na Instagramie jako @bela.636. Zgromadziła tam już ponad dwa tysiące obserwujących, a liczba ta rośnie także w związku z udanymi występami piłkarza „Kolejorza”. Zarówno na jej profilu, jak i na koncie piłkarza @amdc44 znajdziecie wiele wspólnych fotografii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🌺 Bela (@bela.636)

4/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top