Connect with us
dziewczyna pierre'a gasly'ego
Fot. Instagram @katerinaberezhna

Sport

Kim jest nowa dziewczyna Pierre’a Gasly’ego? Rok 2021 przyniósł zmiany

Kim jest Katerina Berezhna, dziewczyna kierowcy F1, Pierre’a Gasly’ego? W tym newsie przedstawiamy wszystkie dostępne informacje o kobiecie, która w przeszłości podobno spotykała się z innym kierowcą F1, Lando Norrisem.

Kim jest dziewczyna Pierre’a Gasly’ego?

Kim jest obecna dziewczyna Pierre’a Gasly’ego? To Katerina Berezhna, modelka i influencerka w mediach społecznościowych. Para po raz pierwszy publicznie pokazała się na meczu piłkarskim Paris Saint Germain w sierpniu 2021 roku.

Kobieta pochodzi z Ukrainy, choć ma także greckie korzenie, a obecnie na stałe mieszka w Hiszpanii – głównie w Marbelli i Madrycie. Często przebywa jednak także w Dubaju.

Co ciekawe, przed związkiem z francuskim kierowcą Formuły 1 krążyły plotki, że Berezhna jest związana z Lando Norrisem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Polka, która podbiła serca fanów F1. Kim jest Angelika Nawrocka?

Kobieta wyznaje zasadę, że tym, co czyni ludzi wyjątkowymi jest ich styl oraz to, co lubią i czego nie lubią. Według niej to sprawia, że ktoś jest oryginalny i wtedy ludzie zaczynają go cenić za to, kim jest. Sama Ukrainka lubi łączyć ze sobą różne rzeczy i próbować nowych stylów. Modelka jest reprezentowana przez Savalas Models.

Kobieta jest właścicielem firmy Imerelli. Produkuje ona ręcznie robioną biżuterię „zaprojektowaną z miłością”. Działalność ma miejsce w Hiszpanii, ale jest także strona internetowa, na której bez problemu można kupić produkty online.

Poprzedni związek Francuza

O ile związek Pierre’a Gasly’ego z ukraińską modelką jest na razie mało medialny, to taki z pewnością był poprzedni. Kierowca F1 był związany z piękną włoską modelką Cateriną Masetti Zanini, ale strony rozstały się na początku 2020 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest seksowna dziewczyna Estebana Ocona, Elena Berri?

Para często publikowała zdjęcia w mediach społecznościowych, a kobieta regularnie pojawiała się w padoku, aby wspierać swojego partnera. Co ciekawe, Masetti Zanini jest wielką fanką innego kierowcy F1, Sebastiana Vettela. Ten jednak ma żonę i trójkę dzieci, a poza tym jest ustatkowanym mężczyzną, więc trudno wyobrazić sobie jakikolwiek związek między nimi.

W jednym z komentarzy na Twitterze wyznała, że „kochała Pierre’a Gasly’ego”, co pośrednio może oznaczać, że to kierowca zakończył ten związek. Potwierdza to fakt, że kobieta nie usunęła nawet wspólnych zdjęć z Francuzem z Instagrama.

Dziewczyna Pierre’a Gasly’ego – wiek, rodzina

Dziewczyna Pierre’a Gasly’ego urodziła się we wrześniu 1998 roku, ma więc 22 lata. Tym samym jest dwa lata młodsza od swojego partnera.

Katerina Berezhna w mediach społecznościowych

Katerina Berezhna prowadzi niezwykle popularny profil na Instagramie. Jako @katerinaberezhna zebrała tam już bowiem ponad 72 tysiące obserwujących, a liczba ta szybko rośnie. Chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, głównie pięknymi zdjęciami z ciekawych miejsc. Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć pięknej modelki.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top